Wyświetlanie 1–12 z 977 wyników

150 Zagadek Czucz u 4-5 lat

29,99 
Witajcie w świecie ekscytujących zagadek!Znajdziecie tu 150 edukacyjnych zabaw, które pomagają odkrywać świat w pasujonujący sposób, rozwijać umiejętność logicznego myslenia

BLENDER DLA DZIECI ROBOT AGD DŹWIĘKI ŚWIATŁA 1CE

33,99 
BLENDER DLA DZIECI ROBOT AGD NA BATERIE DŹWIĘKI ŚWIATŁA Dzieciaki zazwyczaj uwielbiają uczestniczyć we wszelkich pracach domowych, w szczególności tych w kuchni. Obserwują one obowiązki dorosłych oraz naśladują ich, ucząc

ŚLICZNY ZESTAW DO SPRZĄTANIA WIADERKO 5953

113,99 
Zestaw wózek do sprzątania różowy dla dzieci wiaderko mop szufelka detergenty miotła na kółkach Porządek to podstawa! Twój maluch uwielbia porządki domowe. Ciągle wyrywa

Mini Waffle Pastel 500 el. Klocki konstrukcyjne

314,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie.

Clics Roller 20w1 560 el. – Klocki konstrukcyjne

438,99 
Klocki są odpowiednie dla dzieci powyżej 4 lat. Dzieciaki mogą z nich stworzyć aż 20 różnych konstrukcji z dołączonych do zestawu dokładnych instrukcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko budowało z nich również wymyślone przez siebie modele.

Zestaw edukacyjny – Klocki Mini Waffle 500 EDUel.

391,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 bezpiecznych elastycznych elementów. Dodatkowo zestaw zawiera 28 rozwijających kart pracy oraz książeczkę z omówieniem. Nauka poprzez zabawę to największa zaleta tego zestawu. Kolorowe pudełeczko ułatwiające pakowanie.

Mini Waffle Wafle 500 el. Klocki konstrukcyjne

294,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie

Klocki kulki Loowi – Zestaw edukacyjny 525 el.

349,99 
Ciekawe klocki konstrukcyjne o kształcie kulek. Zbudowane modele są trwałe a kolorowe elementy łatwo się łączą. W zestawie znajdują się również koła i dodatkowe łączniki rozwijające zabawę. 20 kolorowych instrukcji krok po kroku + 30l opakowanie z rączką.

Morphun Pojazdy 280 el. – Klocki konstrukcyjne

126,99 
Ponad 280 elementów pozwalających na zbudowanie wspaniałych pojazdów. Wszystkie elementy są ruchome a koła łatwo się obracają. W zestawie oczywiście piękne kolorowe instrukcje krok po kroku. Świetny zestaw na prezent w zamykanym pudełeczku z rączką.

Jeździk pchacz krówka bańki mydlane dźwięki 9001N

75,99 
Jeździk pchacz krówka bańki mydlane dźwięki płyn Jeździk pchacz krówka bańki mydlane dźwięki płyn 9001 Rewelacyjna krówka jeździk pchacz puszczająca bańki

MIKROFON ZE STATYWEM DLA DZIECI ŚWIATŁA 8803-HR

71,99 
MIKROFON ZE STATYWEM DLA DZIECI ŚWIATŁA Talent do muzyki to jeden z piękniejszych – szczególnie dla ucha – talentów, jakie

Tablica magnetyczna świecąca układanka 60 el YM995

61,99 
Tablica magnetyczna świecąca układanka 60 el. Tablica magnetyczna do rysownia z magnetycznymi cyferkami, literkami i znakami matematycznymi to świetny zestaw do nauki poprzez

Najlepsze zabawki dla 4 latka – Idealny prezent dla 4 latki

Dziecko w wieku 4 lat to niezwykle ruchliwy brzdąc, o nieskończonych pokładach energii. Jego rozwój, zarówno w sferze manualnej, sprawnościowej, jak i dotyczącej umiejętności zapamiętywania i logicznego myślenia jest na znacznie bardziej zaawansowany niż wcześniej. Zastanawiając się zatem jaki pomysł na prezent dla 4 latki będzie tym trafionym, należy kierować się przede wszystkim typowymi dla czterolatka cechami rozwojowymi. Wybierając zabawki dla 4 latka chłopca, warto wziąć pod uwagę intensywność, z jaką rośnie i rozwija się nasza pociechaBardzo ważne, aby odpowiadały one na rosnące wraz z maluchem potrzeby i nadążały za jego dynamicznym rozwojem. Nadal warte uwagi są zabawki edukacyjne dla 4 latka, które wprowadzają dziecko na coraz bardziej zaawansowane etapy rozumowania, ale nie można zapomnieć o tych, które dają przede wszystkim mnóstwo frajdy. Najlepsze zabawki dla 4 latka to głównie te, które podobają się samym szkrabom.

Edukacyjne zabawki dla 4 latka — Jakie wybrać  zabawki dla czterolatka?

Zabawki edukacyjne dla czterolatka to, podobnie jak w przypadku pozostałych grup wiekowych, puzzle, układanki i gry. Puzzle mogą zawierać już większą ilość fragmentów, jednak najbardziej optymalne będą te 24-elementowe. Jeżeli natomiast chodzi o gry, to można spróbować podsunąć dziecku domino, czy proste gry pamięciowe. Zabawki edukacyjne dla 4 latka wymagają od malucha nieco większego wysiłku umysłowego, jednak warto zachęcać go do takiej zabawy, gdyż zaprocentuje to w przyszłości znacznie większą cierpliwością oraz tak ważną wiarą w siebie i własne możliwości. Są to dwie podstawowe umiejętności, które warunkują lepsze radzenie sobie z problemami na co dzień. Zabawki na prezent dla 4 latki to także różnego rodzaju artykuły plastyczne. Mogą to być masy typu ciastolina, modelina i piankolina, piasek kinetyczny oraz farby, kredki i mazaki. Dzięki nim nasze dziecko rozwija swoje zdolności twórcze, kreatywność i pozwala swojej wyobraźni przejąć wodze. Inne edukacyjne zabawki dla 4 latka, które cieszą się dużą popularnością, to różnego rodzaju tablice, zarówno kredowe, jak i magnetyczne czy tzw. znikopisy. Można na nich nie tylko tworzyć wspaniałe rysunki, ale także ćwiczyć pisanie pierwszych literek i cyferek. Każda z tych rzeczy to bardzo ciekawy i fajny prezent dla 4 latki.

Zabawki interaktywne na prezent dla 4 latki — które wybrać?

Dziecko w wieku 4 latek z jeszcze większym zapałem zaopiekuje się lalką, maskotką czy zwierzątkiem. 4 latki ponadto bardzo przywiązują się do jednej, konkretnej przytulanki. Dlatego warto sięgać po interaktywne zabawki dla 4 latka. Maluch w tym wieku chętnie przewinie i utuli lalkę oraz nakarmi pieska, kotka lub konika. Dużo większą uwagę zwróci również na takie szczegóły jak ubranka dla lalki i akcesoria do karmienia oraz wózek. Obecnie dostępne są coraz bardziej wymyślne zabawki na prezent dla 4 latka, m.in. śpiewające ptaszki, chodzące, świecące i wydające dźwięki roboty oraz bardzo realistycznie wyglądające kotkipieski i inne zwierzątka pluszowe. Z pewnością więc znajdzie się wśród nich doskonały prezent dla 4 latki.

Najlepsze zabawki dla 4 latka — pojazdy dla dzieci

Wielu rodziców, gdy ich dziecko jest w wieku 4 lat, decyduje się na zakup małego rowerka dwukołowego z pomocniczymi, bocznymi kółkami. Oczywiście rowerek biegowy jest dla dziecka w tym wieku nadal jego ukochanym środkiem transportu, jednak chętnie podejmie się ono nowego wyzwania. Zabawki dla 4 latka chłopca typu rowery i hulajnogi to ponadczasowy pomysł na prezent dla 4 latka. Dziecko w tym wieku bardzo potrzebuje dużej dawki ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu, a rower lub hulajnoga są świetnym pretekstem do spaceru. Dlatego pojazdy dla dzieci to wręcz idealny prezent dla 4 latka, który zawsze pozostanie niezwykle aktualny.

Sklep Swawolnik.pl posiada w swoim asortymencie zabawki dla 4 latka, które są odpowiednie dla dzieci w tym wieku, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i atrakcyjności dla dziecka.

Wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdą się najlepsze zabawki dla 4 latka z wielu różnych kategorii, które ucieszą i dziewczynki i chłopców.