Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Magic Truck Basic Betoniarka

126,99 
Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!Magic Truck Basic to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko.

Pojazd Auto budowlane zdalnie sterowane betoniarka

88,99 
Pojazd Auto budowlane zdalnie sterowane betoniarka Pokieruj własnym samochodem budowlanym i nadzoruj jego pracę! Funkcje: Pełen zakres jazdy Zasięg do

Middle Truck Betoniarka

69,99 
Auta budowlane z serii Middle Truck charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, dbałością o szczegóły i ciekawą kolorystyką. Seria oferuje 4 pojazdy:

Betoniarka czerwona 38 cm Middle Truck w kartonie

77,99 
Middle Truck betoniarka czerwona w kartonie Zabawka posiada obrotową gruszkę oraz dopinaną rynnę do betonowania. Zapakowany w kolorowym kartonie.

Betoniarka zielona Middle Truck w kartonie

77,99 
Middle Truck betoniarka zielona w kartonie Betoniarka posiada obrotową gruszkę, dopinaną rynnę do betonowania. Zapakowany w kolorowym kartonie.

Betoniarka 29 cm

51,99 
Kolorowa betoniarka o długości 29 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko posiada z boku

Betoniarka

132,99 
Metalowo-plastikowa betoniarka z serii Siku Super z obrotową ruchomą gruszką i gumowymi oponami zapewniającymi swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Model

TRUXX BETONIARKA 29 CM

57,99 
Kolorowa betoniarka o długości 29 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, bęben można obracać

Zabawkowa betoniarka to prawdziwy hit wśród dzieci

Betoniarka dla dzieci budzi wiele emocji podczas przeglądania sklepowych półek – zwłaszcza wśród małych chłopców. Posiadanie dużego samochodu betoniarki w formie ciężarówki to marzenie wielu dzieci. Choć to z pozoru prosta zabawka, to betoniarki dla dzieci posiadają wiele ciekawych funkcji, które pobudzą wyobraźnię dziecka i zachęcą do kreatywnej zabawy. Zabawkowa betoniarka pomoże dziecku aktywnie spędzić czas, również z rówieśnikami. Niektóre modele są przystosowane do zabawy w piasku, a zestawy pojazdów budowlanych są wyposażone w samochód betoniarkę i wywrotkę. Chłopcy od zawsze bawili się samochodami, a im bardziej były podobne do tych prawdziwych, tym lepiej. W końcu mogą się wtedy poczuć jak prawdziwi pracownicy na placu budowy. Dzięki ruchomym częściom betoniarki i kolorowym detalom, zabawa betoniarką to prawdziwa frajda.

Betoniarka dla dzieci to idealna zabawka dla chłopca

Zabawkowa betoniarka posiada wiele funkcji, które rozwijają u dziecka kreatywne myślenie oraz poprawiają koordynację wzrokowo – ruchową. Bardziej zaawansowane modele przypominają prawdziwe samochody, a nawet marki, jak Mercedes Benz. Zderzaki i przyciemniane szyby samochodów betoniarek z pewnością pobudzą wyobraźnię dziecka, a terenowe koła pozwolą na zabawę w trudniejszym terenie – na przykład na podwórkuZabawkowe betoniarki dla dzieci mogą występować w wielu formach, przez co łatwiej nam będzie dopasować odpowiednią zabawkę dla dziecka. Dlatego dla młodszych dzieci na początek dobrze sprawdzi się mała betoniarka, natomiast dla większych frajdę sprawi duża betoniarka dla dzieci. W naszej ofercie znajdziecie betoniarki dla dzieci z ruchomymi bębnami, betoniarki w formie klocków, zestawy autek budowlanych, a nawet betoniarki zdalnie sterowane! Taka forma pozwala na bardzo kreatywną zabawę, dziecko ćwiczy refleks, a także umiejętność logicznego myślenia.

Bezpieczna zabawa betoniarką dla dzieci

Zabawkowe betoniarki samochody są przeznaczone dla dzieci od 3 lat. Ze względu na rozbudowaną formę dziecko zawsze może liczyć też na pomoc rodziców, co wzmacnia więź i zachęca do wspólnej zabawy. Ponadto dziecko może pochwalić się przed kolegami wypasioną betoniarką z prawdziwego zdarzenia. Zabawkowe betoniarki są wykonane z materiałów wysokiej jakości i nie posiadają ostrych krawędzi. Różnorodna oferta betoniarek dla dzieci pozwoli na wybór oryginalnego prezentu, a dla fanów drewnianych zabawek znajdzie się nawet drewniana betoniarka dla dzieci. Z kolei modele do rozkręcania zaangażują do zabawy całą rodzinę i pozwolą stworzyć świetne modele betoniarek, które będą wiernym odwzorowaniem prawdziwych pojazdów budowlanych.

Zabawkowe betoniarki dla dzieci to prawdziwy hit sezonu

Od pewnego czasu pojazdy budowlane cieszą się wielką popularnością wśród dzieci. Zarówno małe jak i duże betoniarki dla dzieci wzbogacają szybko chłopięce kolekcje aut. Ruchome elementy samochodów betoniarek, możliwość dowolnych modyfikacji, a także efekty dźwiękowe i świetlne sprawiają, że dziecko będzie miało wrażenie, jakby naprawdę znalazło się na placu budowy. Ładnie zapakowany prezent w postaci zabawkowej betoniarki dla dzieci będzie z pewnością służył przez długie lata.