Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

AUTOBUS SZKOLNY INTERAKTYWNA GRAJĄCA ZABAWKA HOLA

102,99 
Edukacyjny Autobus Szkolny Zabawka ta z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka i zapewni mu wiele godzin wspaniałej zabawy.

Autobus Małego odkrywcy Little People

126,99 
Autobus Małego odkrywcy Little People Rozpocznij zabawę, naciskając przycisk , aby otworzyć znak stop i otworzyć drzwi, aby wpuścić pasażerów.

Pojazd Truxx Autobus w pudełku

61,99 
Autobus Lena Truxx z osiami ze stali ocynkowanej, kabiną i oknami bocznymi do otwierania i zabawy oraz dwiema figurkami do

Autobus turystyczny, 2 rodzaje

61,99 
Autobus turystyczny CITY, 2 rodzaje Autobus z napędem ciernym Otwierane drzwi Dwie wersje kolorystyczne. Cena dotyczy jednej sztuki. Produkt wysyłany

Amerykański Autobus Szkolny

29,99 
Oryginalny autobus szkolny w amerykańskim stylu.Wykonany z najwyższą precyzją model odzwierciedla wygląd rzeczywistego pojazdu. Gumowe opony zapewnią swobodną i bezpieczną

Autobus MAN

159,99 
Szczegółowo odwzorowany model autobusu marki MAN w skali 1:50. Model posiada otwierane drzwi, przyciemniane szyby oraz otwieraną pokrywę silnika.

Autobus Szkolny

111,99 
Zestaw zawiera metalowy model autubusu miejskiego.*Model może różnić się kolorem.

Autobus zabawka dla dzieci – marzenie każdego małego chłopca

Małe wersje samochodzików są prawdziwą frajdą dla chłopców, szczególnie, kiedy ich budowa i detale urzeczywistniają jeżdżące po drogach pojazdy. Autobus zabawka zapewni dziecku zajęcie na kilka dobrych godzin. Wygląd i wyposażenie proponowanych w naszym sklepie zabawek są bardzo atrakcyjne, co zachęca dzieci do wspólnej zabawy. Jak się okazuje, autobusy dla dzieci to nie tylko proste samochody, które jeżdżą w przód i w tył. W mieście można spotkać autobusy przegubowebusy czy autobusy piętrowe – dlatego ich zabawkowe wersje sprowadzono do świata dziecięcego. Różnorodność zabawkowych autobusów jest tak ogromna, że ciężko wybrać tylko jeden model odpowiedni do wieku dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki naszym radom i propozycjom zabawkowych autobusów dla dzieci, będziesz mógł z powodzeniem kupić prezent dla swojego dziecka.

Wybierz zabawkowy autobus dla dziecka

Sklepowe półki od zawsze kuszą dzieci dużymi i kolorowymi zabawkami. Mali chłopcy z rozmarzoną miną oglądają coraz nowsze modele zabawkowych samochodów. Lepszym rozwiązaniem będzie zakup zabawki poprzez sklep internetowy, ponieważ na spokojnie możesz zastanowić się nad wyborem wypatrzonego przez dziecko zabawkowego autobusu. Co więcej, w sklepie internetowym jest zwykle o wiele większy wybór, co również wpływa na jakość zakupów. U nas znajdziesz pojazdy w każdym kolorze – na przykład żółty autobus zabawkęniebieski autobus czy klasyczny brytyjski czerwony autobus zabawka. Wyobraźnię dziecka rozbudzą autobusy przegubowe zabawkiszkolne autobusy lub busy z otwieranymi drzwiami. Im więcej detali i ruchomych elementów, tym lepsza zabawa. Do tego kilka kolorowych elementów i efektów dźwiękowych, a Twoje dziecko zniknie na kilka dobrych godzin.

Autobusy zabawkowe rozwijające wyobraźnię

Autobus zabawka to nie tylko prosty samochodzik, który zajmie małego chłopca na kilka chwil. Producenci zabawkowych busów dla dzieci postarali się, aby pojazdy były jak najbardziej interesujące i rozwijające dla dziecka. Dlatego oprócz klasycznych autobusów dla dzieci pojawiły się również interaktywne autobusy zabawki edukacyjne oraz autobusy na akumulator dla dzieci. Wiadomo, że zabawki, które są zdalnie sterowane, wydają dźwięki silnika lub klaksonu będą chętniej wybierane przez dzieci. Wielu chłopców marzy, aby w przyszłości zostać kierowcą autobusu, a proponowane wersje autobusów zabawkowych przenoszą dzieci w dorosły świat. Dzięki zabawkowym autobusom miejskimszkolnym czy dużym autobusom dla dzieci, mogą stworzyć miejską sieć i wspólnie z kolegami wozić pasażerów.

Dobry jakościowo autobus zabawka dla dzieci

Kupując zabawkę, oczekujemy, ze będzie spełniała wszelkie standardy bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym dbamy, aby wszystkie zabawki posiadały certyfikat bezpieczeństwa CE. Jeszcze większą pewność w tym zakresie zyskasz, kupując autobusy zabawkowe znanych marek – przykładowo autobus Trevora czy autobus zabawka Dieckie. Zabawkowe autobusy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zarówno te plastikowe, drewniane autobusy, a także metalowe autobusy, które wytrzymają niejedną zabawę w domu lub na dworze. Prezent urodzinowy w postaci piętrowego lub przegubowego autobusu będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Z kolei interaktywny autobus zabawka edukacyjna świetnie zaprezentuje się pod choinką podczas Świąt Bożonarodzeniowych. Warto też zapamiętać, że duży autobus dla dzieci wzbudzi wiele pozytywnych emocji i zachęci do zabawy niejednego leniuszka.