Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ozdobne girlandy do pokoju dziecka – modne wzory dostępne są w naszej ofercie

Girlanda świetlna do pokoju dziecka to motyw, który cieszy się coraz większą popularnością. Udekoruj nimi nie tylko ściany i sufity, ale również okna, drzwi czy meble. Oferujemy szeroki wybór świątecznych girland świetlnych w postaci płatków śniegu, aniołków, reniferów i wielu innych. Posiadamy girlandy świetlne z tradycyjnymi wzorami na święta Bożego Narodzenia, ale także z motylami, biedronkami i innymi wiosennymi lub letnimi motywami. Wiele girland świetlnych jest dostępnych w ciepłych tonacjach kolorystycznych, takich jak czerwony, różowy, żółty i pomarańczowy. Nie ma wątpliwości, że tak piękna dekoracja do pokoju dziecięcego zachwyci nie tylko mamy, ale i samo dziecko. Co może być lepszego dla malucha niż obudzić się rano i zobaczyć piękne wzory świetlne na ścianie lub suficie. Girlandy led wykonane są z tworzywa sztucznego. Girlanda świetlna jest bardzo prosta w montażu. Każdy, kto potrafi podłączyć wtyczkę do prądu, może ją łatwo zamontować i uruchomić.

Ozdoby wiszące do pokoju dziecka – girlandy świetlne

Girlandy świetlne można montować wszędzie tam, gdzie chcemy. Są one nie tylko estetycznym dodatkiem, ale również bardzo praktycznym. Niektóre lampki można włączać i wyłączać na odległość. Oznacza to, że nie trzeba będzie wstawać co wieczór do pokoju dziecka, a wystarczy jeden włącznik aby włączyć wszystkie lampy lub girlandy led. Zalecamy wyłączenie światła w pokoju dziecięcym przed pójściem spać, aby uniknąć zagrożenia dla zdrowia. Najdłuższe girlandy dla dzieci mają ok. 3 m długości i posiadają 10 lampek, ale są też krótsze z 5 żarówkami. Najmniejsze dekoracje mają 5 cm długości i stanowią po prostu ozdobę mebli lub innych przedmiotów. Niektóre girlandy świetlne wykonane są z lampeczek w kolorze srebrnym. Do pokojów dziecięcych można znaleźć również lampki o naturalnej, ciepłej białej barwie, która jest bezpieczna dla dziecięcych oczu.

Girlanda do pokoju dziecka – praktyczna i odświętna ozdoba

Girlandy świetlne są nie tylko modne do pokoju dziecka, ale również bardzo praktyczne. To ich główna przewaga nad innymi rodzajami dekoracji. Można je wykorzystać jako lampkę nocną, aby dziecko nie przychodziło w nocy do mamy, bo się obudziło lub po prostu potrzebowało uwagi. Dzięki tej możliwości zarówno rodzice, jak i dzieci mogą dłużej spać i odpoczywać, a tym samym być doskonale przygotowane na kolejny dzień. Girlanda świetlna do pokoju dziecka jest doskonałym akcentem, zwłaszcza jeśli jest kolorowa i pasuje do motywu przewodniego. W ofercie naszego sklepu posiadamy również girlandy led dekoracyjne w postaci motywów świątecznych, takich jak mikołaje, bałwanki czy renifery. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i mogą być wieszane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nadają się na choinkę, ale także jako ozdoba świąteczna do domu. Girlandy świetlne to doskonały sposób, aby rozpocząć przygotowania do różnych świąt czy uroczystych okazji jeszcze zanim one rozpoczną się na dobre. Wiszące girlandy do pokoju dziecięcego mogą być świetnym sposobem na stworzenie własnej, indywidualnej dekoracji.