Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Najlepsze akcesoria basenowe

Wielu z nas z utęsknieniem czeka na lato i możliwość przebywania na słońcu i świeżym powietrzu. Wakacje i wyczekany urlop to świetna okazja do odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Kiedy upały dają się we znaki, najlepszym rozwiązaniem będzie osobisty basen, w którym będziesz mógł się schłodzić o każdej porze dnia i nocy we własnym ogrodzie. Jednak sam basen to nie wszystko, ponieważ jego prawidłowe użytkowanie wymaga akcesoriów basenowych, które zachowają wodę i sam basen w dobrym stanie przez cały letni sezon. Prawdziwą frajdę sprawią przede wszystkim akcesoria do zabawy: fikuśne dmuchane materacepiłki, czy podstawki pod napoje. Dobre zaopatrzenie w akcesoria basenowe to gwarancja świetnej zabawy dla całej rodziny.

Wyposaż basen w najpotrzebniejszy sprzęt

Przed zakupem dużego basenu warto zapoznać się z dodatkowymi akcesoriami, które będą niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Posiadanie basenu wiąże się z utrzymaniem czystości wody i urządzeń, co z kolei w dużym stopniu przekłada się na komfort kąpieli. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria basenowe. To przede wszystkim pływające dozowniki chloru i dozowniki chemii, które trzeba zaopatrzyć w odpowiednie tabletki. W Twoim niezbędniku powinien się również znaleźć sprzęt do czyszczenia basenu, który pozwoli zachować czystość przez cały sezon letni. W chłodniejsze dni bardzo przydatna będzie plandeka na basen, która uchroni wodę przed niechcianymi zanieczyszczeniami i owadami. Jeśli zależy Ci na przyjemnym cieple wody, proponujemy pokrywę solarną, dzięki której woda będzie się nagrzewała jedynie za pomocą energii słonecznej!

Praktycznym gadżetem jest również mata solarna, która podgrzewa wodę w basenie lub podtrzymuje obecną temperaturę. Oprócz podgrzewania wody, stabilizuje również basen. Warto zainwestować także w akcesoria, za pomocą których można sprawdzić temperaturę wody oraz poziom chloru. W wyposażeniu przyda się zatem termometr oraz tester chloru. Dzięki nim wiadomo do jakiej temperatury podgrzać wodę i w jaki sposób dozować chlor. Z takim wyposażeniem możesz być spokojny o bezpieczną i przyjemną kąpiel.

Ciesz się możliwością kąpieli

Kiedy już zakupisz basen i najpotrzebniejsze akcesoria basenowe, możesz pomyśleć o sprawieniu prawdziwej frajdy sobie i swoim bliskim. Nic nie sprawia takiej radości w oczach dzieci, jak kolorowe dmuchane materace w najróżniejszych kształtach i ogromne piłkiPelikanyflamingi czy jednorożce zachęcą do wspólnej zabawy nawet największego marudę. Dozy luksusu dodają też nietuzinkowe, pływające podstawki na napoje, dzięki którym ulubiony napój lub drink masz na wyciągnięcie ręki. Zabawnych wrażeń dostarczają producenci dmuchanych zabawek i basenówBestawy oraz Intex. Dzieci bez końca mogą pluskać się w basenie, wylegiwać na materacach i grać w piłkę. Wcale nie trzeba wyjeżdżać z domu, aby zapewnić całej rodzinie niezapomnianą wakacyjną zabawę. Basen to prawdziwa letnia atrakcja, ale też sposób na bardzo upalne dni.

Basen to najlepsza forma odpoczynku

Basen w ogrodzie jest świetnym pomysłem na prezent dla całej rodziny. Możliwość kąpania się we własnym gronie jest bardzo komfortowa. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria basenowe, począwszy od dozownika chemii, przez matę solarną, po zestaw do czyszczenia basenu. Marki Bestawy i Intex zapewnią z kolei niezapomnianą letnią przygodę w postaci dmuchanych zabawek do basenu. Skompletowanie akcesoriów basenowych z pewnością przyniesie korzyści w upalne dni.