Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

WOOPIE Zestaw Konstrukcyjny Klocki Wóz Strażacki + Śrubokręt

84,98 
Zestaw Konstrukcyjny Wóz Strażacki od marki WOOPIE to idealny zestaw dla młodych miłośników majsterkowania, a tym bardziej straży pożarnej. Cała

Transporter samolot + 3 auta straż pożarna

96,95 
Zestaw pojazdów strażackich w samolocie z ruchomymi elementami. Komplet zawiera wóz strażacki, transporter, wóz miejski i 7 znaków drogowych. Samolot posiada cztery sygnały dźwiękowe i diody LED. Wymiary: samolot - 30x25x14cm, auta - 7,5x2,5x2,5cm.

Transporter ciężarówka TIR wyrzutnia + metalowe auta straż pożarna

78,10 
Zestaw pojazdów strażackich w dużej ciężarówce. Komplet zawiera ciężarówkę, w której umieszczonych jest 6 różnych aut stylizowanych na prawdziwe pojazdy uczestniczące w akcjach ratunkowych. Wymiary ciężarówki: 36x15x10cm, wymiary maszyn: ok. 8x4x3cm.

SIMBA Strażak Sam Jeep Policyjny 4×4 Mini Figurka

66,12 
Strażak Sam to animacja pełna humoru, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Codzienny spokój panujący w urokliwym

Zabawkowe wozy strażackie

Praktycznie każdego małego chłopca nie raz zafascynował ogromny, czerwony wóz strażacki, wyjeżdżający na akcję ratunkową. Ryk syren i głośny dźwięk silnika oraz szybkość wzbudzają w dzieciach emocje i chęć zostania w przyszłości strażakiem. Zabawkowe wozy strażackie od lat cieszą się wielką popularnością, a ich kupno przez rodziców bądź dziadków jest zawsze trafionym prezentem. Obecne zabawki są wyposażone w szereg detali w postaci efektów świetlno-dźwiękowych, drabiny wykorzystywane podczas akcji, węże pompujące wodę albo podstawowe wyposażenie wozu strażackiego. Wóz strażacki dla dzieci może przyjąć postać prostego i nieskomplikowanego pojazdu, ale też wypasionego wozu strażackiego na akumulator. Tego typu pojazdy są wykonane z trwałych materiałów, dlatego zabawa nimi w domu jak i na podwórku nie będzie problemem. Przyjrzyjmy się zatem bliżej samochodom strażackim dla dzieci, aby wybór odpowiedniej zabawki straży nie był aż tak wielkim problemem.

Solidne wozy strażackie dla dzieci

Prawdziwy wóz strażacki kojarzy się z ogromnym, masywnym pojazdem w czerwonym kolorze. Widząc straż pożarną słyszymy od razu głośny dźwięk syreny, który alarmuje o nagłym zdarzeniu – pożarze lub wypadku drogowym. Te wszystkie wyobrażenia producenci zabawek wiernie przenoszą na zabawkowe wozy strażackie dla dzieci. Auto straży pożarnej dla dzieci może być wykonane z wysokiej jakości plastiku, ale również z metalu, co znacząco wydłuża jego żywotność podczas długiej i intensywnej zabawy. Duże wozy strażackie przyciągają dzieci jak magnes, tym bardziej, że posiadają zwykle profesjonalne wyposażenie w postaci wozów strażackich z drabinąterenowych samochodów z dużymi kołami, przeznaczonych na specjalne akcje. Do tego dochodzą efekty świetlno-dźwiękowe, które pobudzają wyobraźnię dziecka – w ten sposób mali chłopcy mogą poczuć się jak strażacy podczas prawdziwej akcji. Ogromną frajdą jest także wyposażenie samochodów strażackich dla dzieci – drabiny, podstawowe wyposażenie strażaka, hełm czy wąż z wodą tylko podsycają pozytywne emocje podczas zabawy. Wozy strażackie na akumulator to także świetna zabawa, ucząca jednocześnie refleksu i precyzji.

Wybierz najlepszy samochód strażacki

Zabawkowe wozy strażackie są produkowane przez najbardziej znane firmy z zabawkami dla dzieci, co też ułatwia wybór, ponieważ dobra marka zapewnia bezpieczną i udaną zabawę. Dla mniejszych dzieci polecamy wozy strażackie z ich ulubionych bajek – straż pożarna Lego DuploJupiter Strażak Sam albo Playmobil wóz strażacki. Również firma Play-Doh proponuje ciekawe wozy strażackie dla dzieci. Nieco starsi chłopcy mogą doskonalić swoje umiejętności mechaniczne dzięki samochodom strażackim Lego TechnicLego City albo wozom strażackim Wader. Firma Bruder również proponuje solidne wozy strażackie, które posłużą Twojemu dziecku przez wiele lat. Jak widać wybór zabawkowego auta strażackiego jest dosyć spory, jednak to pozwala na dopasowanie odpowiedniej zabawki do wieku i preferencji dziecka.

Wóz strażacki najlepszym prezentem na każdą okazję

Widzisz, że twoje dziecko szeroko otwiera buzię na widok jadącego auta strażackiego, a w sklepie z zabawkami nie może oderwać wzroku od dużych wozów strażackich? To znak, że powinieneś sprawić chłopakowi radość w postaci zabawkowego auta strażackiego. Zakup takiego prezentu niesie za sobą wiele pozytywów, ponieważ dziecko rozwinie zainteresowania techniczne, manualne, nie wspominając o wyobraźni podczas zabawy w akcję ratunkową. Nie zastanawiaj się zbyt długo, zajrzyj do naszego sklepu internetowego i wybierz duży i czerwony wóz strażacki dla Twojego dziecka.