Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Cymbałki drewniane kolorowe dla dzieci gąsienica

20,42 
Kolorowe drewniane cymbałki w kształcie gąsienicy z 8 metalowymi szczebelkami w tęczowych kolorach. Zestaw zawiera 2 pałeczki. Wymiary opakowania: 25x12x2cm. Długość cymbałek: ~17cm.

Cymbałki drewniane kolorowe dla dzieci krokodyl

20,42 
Kolorowe drewniane cymbałki w kształcie krokodyla z 8 metalowymi szczebelkami w tęczowych kolorach. Zestaw zawiera 2 pałeczki. Wymiary opakowania: 25x12x2cm. Długość cymbałek: ~17cm.

Cymbałki drewniane kolorowe edukacyjne

20,98 
Cymbałki z 8 metalowymi szczebelkami w tęczowych kolorach. Zabawka pobudza kreatywność i twórcze myślenie, a także uczy cierpliwości i poprawia pamięć. W zestawie cymbałki i 2 pałeczki. Tworzywo: drewno. Dł. cymbałek: 20cm. Dł. pałeczek: 16cm.

TOOKY TOY Zestaw Instrumenty Muzyczne dla Dzieci Cymbałki Bębenek Flet Marakasy w Skrzyni 6 el.

150,73 
Ruszaj w świat muzyki z zestawem Instrumentów Muzycznych od marki Tooky Toy. Dzięki tej zabawce Twoje dziecko może poznawać świat

CLASSIC WORLD Drewniany Zestaw Muzyczny dla Dzieci Cymbałki 7 el.

128,96 
Zestaw Muzyczny Cymbałki + Akcesoria Classic World to świetny pomysł na prezent. Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów.

CLASSIC WORLD Cymbałki Ksylofon Drewniany 12 Tonów + 2 Pałeczki

72,67 
Drewniane cymbałki Classic World – zabawka w pastelowych kolorach umożliwią dziecku wprowadzenie w świat melodii oraz rozwijanie umiejętności muzycznych od najmłodszych

CLASSIC WORLD Przybijanka Cymbałki 2 w 1 dla dzieci

84,71 
Przybijanka Cymbałki Classic World to świetna zabawka wielofunkcyjna, która pozwala dziecku na 2 zgoła różne aktywności. Zabawka składa się z młoteczka,

Młoteczek przebijanka drewniana Cymbałki

81,99 
Wyjątkowa drewniana przebijanka z cymbałkami dla każdego maluchaŚliczna drewniana przebijanka z młoteczkiem i cymbałkami wykonana z drewna przyniesie każdej małej

Cymbałki słonik 8-tonowe TOP BRIGHT

74,99 
Cymbałki słonik 8-tonowe TOP BRIGHTDrewniane cymbałki 8-tonowe dla dzieci w kształcie słonika. Nauka gry na tym instrumencie jest łatwiejsza dzięki

Cymbałki – pierwszy instrument młodego muzyka

Cymbałki to świetny instrument zabawkowy, na którym mogą grać nawet najmniejsze dzieci. Zarówno dzwonki chromatyczne jak i cymbałki dla dzieci są dosyć łatwe w opanowaniu, dlatego zachęcają do wspólnego muzykowania i nauki dźwięków. Przyciągają pięknymi kolorami, a także ciekawym wykonaniem i muzycznym dodatkom w postaci klocków, dodatkowych instrumentów czy zwierzątek. Dla wielbicieli drewnianych zabawek nie zabraknie także drewnianych cymbałków. Proponowane produkty mogą z powodzeniem pełnić funkcję cymbałków szkolnychprofesjonalnych dzwonków chromatycznych, jak i tych zupełnie zabawkowych dla mniejszych dzieci. Cymbałki dla dzieci to idealny prezent z okazji urodzin albo Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ ucieszy zarówno dziewczynkę jak i chłopcaInstrumenty muzyczne pomagają odkryć nowy talent u dziecka i rozbudzić muzyczną ciekawość w przyszłości.

Zabawa i nauka z cymbałkami dla dzieci

Dzwonki chromatyczne dla dzieci to przede wszystkich forma zabawy, choć dzięki nim dzieci już od najmłodszych lat mogą rozwijać swój słuch, uczyć się nowych dźwięków, gamy, a nawet prostych piosenek. Uderzanie drewnianymi pałeczkami albo młoteczkami u dzieci sprawia, że zostaje pobudzony zmysł dotyku, wzroku i słuchu jednocześnie, a to z kolei krok do rozwijania koordynacji. Dzięki rozbudowanej ofercie możecie sprawić swojemu dziecku klasyczne dzwonkicymbałki w kształcie zwierzątek czy aut na kółkach. Dzięki tak wielu produktom, instrumenty będą odpowiednie zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Mniejsze dzieci mogą skorzystać z małych i bardzo prostych cymbałków, które ułatwią naukę piosenek. W ofercie są również duże cymbałki, które mogą nawet pełnić rolę profesjonalnych dzwonków chromatycznych dla początkujących dzieci. Dużą popularnością cieszą się oczywiście drewniane cymbałki, choć warto wspomnieć, że proponowane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów ekologicznych. Różnorodność marek jak Fisher PriceTop Bright daje również możliwość wyboru odpowiedniej, dopasowanej do dziecka zabawki.

Zestawy muzyczne z cymbałkami dla dzieci

Obecnie dużym powodzeniem cieszą się zestawy muzyczne, gdzie głównym instrumentem są dzwonki chromatyczne albo cymbałki. Wszelkie dodatki w postaci klockówbębenków czy dodatkowych instrumentów w postaci fletupianinka albo tamburyna wzmacniają atrakcyjność zestawu i zachęcają młodych muzyków do zabawy z dźwiękami. Świetnym pomysłem jest dołączenie do zestawów prostych zapisów nutowych oraz wskazówek, które pomogą dziecku w wykonaniu piosenek na cymbałkach dla dzieciDuże cymbałki albo profesjonalne dzwonki chromatyczne będą też dobrym pretekstem do organizacji pierwszych występów w gronie rodziny i przyjaciół, co kolei uczy obycia ze sceną.

Cymbałki dla dzieci to idealny prezent na każdą okazję

Jeśli od dłuższego czasu myślimy o oryginalnym prezencie dla dziecka, to cymbałki chromatyczne będą najlepszym wyborem. Choć same cymbałki mogą się wydawać banalne, to po obejrzeniu oferty naszego sklepu z pewnością zmienicie zdanie. Atrakcyjne i solidnie wykonane cymbałki dla dzieci ucieszą niejednego malucha i zachęcą do wspólnego muzykowaniaCymbałki to bardzo przyszłościowy prezent, ponieważ rozwiną u dziecka szereg umiejętności potrzebnych w codziennym życiu, jak dobra koordynacja ruchowareflekssłuch, a nawet umiejętność logicznego myślenia dzięki odczytywaniu nut. To wszystko jest możliwe przy okazji świetnej zabawy.