Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pluszowe kotki – najsłodsze przytulanki dla dzieci

Pluszowe kotki, to obok piesków czy króliczków najczęściej wybierane maskotki. Przyjemne pyszczki, małe uszka i słodkie oczka patrzą przyjaźnie ze sklepowych półek. Zwykle trudno oprzeć się popularnym futrzakom, dlatego dziecięce pokoje tak często zdobią przeróżne koty pluszowe. Maskotka w postaci kota będzie świetną alternatywą dla dziecka, które w przyszłości chciałoby posiadać prawdziwe zwierzątko. Dzięki zabawie pluszowym kotkiem Twoja pociecha zobaczy w jaki sposób zadbać o zwierzaka. Warto zaznaczyć, że pluszowe kotki to nie tylko tradycyjne maskotki – motyw pluszowego kota znajdziemy także na poduszkach, w dziecięcych zestawach zabawkowych, puzzlach, a nawet dziewczęcej biżuterii. Duże i małe pluszowe kotki umilą czas niejednemu dziecku, a kotek maskotka może stać się najlepszym przyjacielem podczas snu czy podróży, z którym Twoje dziecko nie będzie mogło się rozstać.

Nauka opieki nad zwierzakiem

Dzieci uwielbiają małe i duże przytulanki, szczególnie, kiedy przypominają im ich ulubione zwierzątka. Pluszowy kotek może stać się zachętą do nauki opieki nad żywym zwierzęciem. Koty wymagają odpowiedniego traktowania i pielęgnacji. Dzięki pluszowym kotkom Twoje dziecko już od najmłodszych lat będzie mogło zajmować się swoim futrzastym przyjacielem. Pomogą w tym z pewnością zabawkowe zestawy, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Interaktywne zabawki – pluszowe kotki to spełnienie marzeń dziecka. Kotki poruszają się, otwierają pyszczek, miauczą i machają ogonkiem – co imituje zachowanie prawdziwego zwierzaka. Ich przyjemne futerko i niewinne spojrzenie zachęcają do głaskania i przytulania. Kotki z zestawem do pielęgnacji uczą dbania o kondycję i wygląd zwierzątka, a to z kolei świetna zabawa i nauka jednocześnie. W końcu pluszowe kotki z transporterkiem od najmłodszych lat zachęcają do korzystania z usług weterynarza, aby kotek był zdrowy. Te proste stosunkowo zabawki pokazują wiele czynności, które wykonujemy opiekując się prawdziwym kotem.

Pluszowy kot najlepszym przyjacielem dziecka

Praktycznie każde dziecko ma swoją ulubioną zabawkę, bez której nigdzie się nie ruszy. Pluszowy kot, nawet w formie poduszki, najprostszego pluszaka czy interaktywnej zabawki może spełniać rolę przyjaciela Twojej pociechy. Zapewne jesteś dumny, kiedy maluch czesze kotka, rozmawia z nim i dba o jego zdrowie bawiąc się w wizytę u weterynarza – po prostu poświęca swojemu przyjacielowi czas. Takie zachowanie to dobry znak, ponieważ w przyszłości będziesz mógł ze spokojem spełnić marzenie dziecka i sprawić prawdziwego kotka, mając pewność, że Twój maluch będzie umiał się z nim odpowiednio obchodzić. Dzięki zabawom z pluszowymi kotkami dziecko wie, że kotki są bardzo delikatne i potrzebują kontaktu z człowiekiem.

Mali fani pluszowych kotków mogą obecnie wybierać spośród wielu maskotekPluszowy kot będzie idealną zabawką zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Pluszaki mają przeróżne umaszczenie – od białych i czarnych kotków, po kotki w łatki i paski niczym małe tygryski.