Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Koło do pływania zwierzątko Papuga

23,99 
Koło do pływania zwierzątko Papuga Koła do pływania w kształcie zwierząt pomagają dzieciom cieszyć się wodą dając zabawę i bezpieczeństwo!

Koło do pływania Donut 107 cm brązowe

47,99 
Koło do pływania Donut 107 cm brązowe Zaprojektowane, aby zachęcić dzieci do ruchu i dobrej zabawy na świeżym powietrzu, koło

Łódka Policja do pływania z dźwiękiem 97cm x 74cm

56,99 
Łódka Policja do pływania z dźwiękiem 97cm x 74cm Włącz alarm, nasza łódka policyjna Bestway Funspeakers robi ogromne wrażenie tego

Koło do pływania Frozen

23,99 
Bezpieczne kółko do nauki pływania. Pierwszy krok w wodzie dla najmłodszych! Koło jest nieodzownym atrybutem podczas zabawy w wodzie. Spraw

Akcesoria do pływania dla dzieci

Planując wakacje nad morzem lub jeziorem, warto wcześniej zaopatrzyć się w akcesoria do pływania dla dzieci. Umilą one każdy wakacyjny pobyt i pozwolą oddać się błogiemu lenistwu w wodzie, a najmłodszym posłużą do nauki pływania. Sklep Swawolnik.pl oferuje Państwu różnorodne materace Bestway lub Intex zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz inne akcesoria do pływania, jak np. ponton dmuchany czy uwielbiane przez dzieci koło flaming lub jednorożec.

Na plaży czy basenie przyda się nie tylko dmuchany materac, ale również deska do pływania dla dzieci i inne produkty Bestway Intex (dwóch wiodących i najbardziej znanych producentów akcesoriów do wody) w bardzo różnych kształtach i kolorach.

Materac dmuchany — który wybrać?

Obecnie dostępny jest bardzo duży wybór letnich akcesoriów do pływania dla dzieci przydatnych na plaży i basenie. Jednym z nich jest materac dmuchany. Możemy wybrać tradycyjny materac Bestway lub Intex w kształcie prostokąta, lub zdecydować się na bardziej fantazyjne wzory i kolory. Bardzo dużą popularnością cieszą się materace w przedziwnych kształtach typu: pizza, lody, arbuz, czy plaster pomarańczy lub kiwi. Również tradycyjne koła dostępne są np. jako pączek, precel, serce lub dowolny owoc. Dzieciaki z kolei uwielbiają materac Intex bądź Bestway w formie przeróżnych zwierząt. Jest więc krokodyl, delfin, rekin, orka, rybka Nemo, żółw, a także koło jednorożec czy flaming. Tak ciekawe wzory i bogata kolorystyka wzbudzają duże zainteresowanie na plaży, a przede wszystkim zachęcają najmłodszych do letnich aktywności w wodzie oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dziecięca, letnia fantazja sprzyja wymyślaniu bardzo wielu nowych zabaw, co sprawia, że wspomnienia z wakacji zostają zapamiętane na cały następny rok.

Materac dmuchany — czy jest bezpieczny?

Zawsze należy bacznie obserwować i pilnować dziecko kąpiące się w morzu, jeziorze czy basenie. Zadanie to jednak jest dużo łatwiejsze, gdy nasza pociecha ma ze sobą kolorowy, dobrze widoczny materac Bestway lub Intex. Może to być np. koło jednorożec lub flaming. Taki kolorowy materac dmuchany o nietypowym kształcie sprawia, że rodzice mogą mieć swoją pociechę stale na oku. Tego typu materace bardzo szybko bowiem rzucają się w oczy. Ryzyko, że nasze dziecko oddali się zbytnio od brzegu, jest więc dużo mniejsze. Kupując materac Intex lub Bestway mogą mieć Państwo pewność, że są to akcesoria do pływania dla dzieci wysokiej jakości, solidne i bardzo wytrzymałe. Z pewnością więc posłużą nawet kilka sezonów. Dmuchany materac to nie tylko frajda dla dzieciaków, ale również upragniony relaks dla dorosłych. Nie ma nic przyjemniejszego na wakacjach, niż swobodne dryfowanie po wodzie, a materac dmuchany np. w kształcie fotela, czy z okienkiem do podglądania podwodnego świata nadaje się do tego celu idealnie.

Deska do pływania czy koło — jakie są najlepsze akcesoria do pływania dla dzieci?

Najmłodsze dzieci, które dopiero uczą się pływać, wymagają szczególnie wzmożonej uwagi i opieki dorosłych. Aby nieco uprzyjemnić sobie konieczność ciągłego kontrolowania naszej pociechy na plaży, warto zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do nauki pływania. Najmłodszym warto założyć dmuchane rękawki lub koło (dzieciakom z pewnością spodoba się koło flaming, jednorożec, żółw czy inne ulubione zwierzątko). Jeżeli natomiast szkrab wkłada już więcej zaangażowania w próbę utrzymania się na wodzie, to przyda mu się deska do pływania. Natomiast po trudach nauki można wykorzystać ponton dmuchany i zabrać pociechy na małą — wielką morską wyprawę, która na długo zapisze się w ich pamięci. Najlepsze akcesoria do pływania dla dzieci, tylko u nas!