Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pistolet policyjny metalowy 8 naboi Gonher

60,99 
GONHER 46/6 METALOWY PISTOLET POLICYJNY 8 NABOI Metalowy pistolet policyjny na 8 naboi z bębenkiem. 

Wśród rodziców istnieje wiele sprzecznych opinii na temat kupowania zabawek militarnych. Niektórzy twierdzą, że predysponują one do agresji i wyrabiają w maluchach złe nawyki. Nic bardziej mylnego. Dziecko, które posiada zabawkowy pistolet na strzałki lub wodę rozwija koordynację ruchową i uczy się rywalizacji z rówieśnikami. Zanim jednak kupimy mu taką zabawkę, powinniśmy jasno określić zasadę jej działania. Bardzo ważne jest przestrzeganie zasad. Wiele zależy również od podejścia rodziców do tego typu rozrywki. Warto pamiętać, że posiadanie przez dziecko pistoletu zabawkowego ma swoje zalety. Dzięki temu nasza pociecha spędza więcej czasu na świeżym powietrzu, zamiast przy komputerze.

Czy pistolety zabawki są szkodliwe?

Czy pistolety zabawkowe i inne zabawki militarne są złe, bo mogą wywoływać agresję? Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Nawet psychologowie dziecięcy są podzieleni w tej kwestii. Jedni uważają, że karabiny zabawkowe mogą tylko wzbudzić agresję, a inni wręcz przeciwnie, że dziecko może w ten sposób rozładować złość i napięcie. Ostateczna decyzja należy więc do rodziców. Ważne jest, aby podczas zabawy pistoletami zabawkowymi czy karabinami zachować ostrożność. Wielu chłopców lubi bawić się w żołnierzyrycerzy lub superbohaterów, ale ważne jest, aby nie zostawiać dziecka bez nadzoru (aby nie zrobiło sobie lub innemu dziecku krzywdy). Przed zabawą należy również przeprowadzić odpowiednią rozmowę. Spróbuj wyjaśnić dziecku, w jakim celu dorośli używają broni. Wskaż ludzi, którzy posiadają broń dla ogólnego dobra i porządku. Możecie to zrobić podczas zabawy w policjantów i złodziei. Lepiej, żeby maluch dowiedział się tego od Ciebie, niż z telewizji, Internetu czy od kolegów.

Pistolety zabawkowe do strzelania bezpiecznymi nabojami

Wybierając zabawkowy pistolet, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane są naboje w zestawie. W przypadku młodszych dzieci najlepiej sprawdzają się zabawkowe pistolety na miękkie, kolorowe kulki – są one wykonane z trwałego, lekkiego materiału, a trafienie przez nie jest bezbolesne. Niezwykle popularne stały się ostatnio karabiny zabawkowe i pistolety firmy NERF. Specjalne piankowe naboje są w pełni bezpieczne dla dzieci. Celowanie pistoletem w przeszkody takie jak balony czy wiaderka to świetna zabawa dla maluchów. Inną propozycją są zabawkowe pistolety na kulki wodne w postaci małych, hydrożelowych pocisków, które umieszcza się w wodzie na kilka godzin, aby zmiękły, napęczniały i nabrały żelowej konsystencji. Popularne również są pistolety zabawkowe na wodę – to idealna zabawka na zbliżający się okres letni.

Swawolnik.pl – Najlepsze pistolety zabawkowe dla dzieci

Zabawkowe pistolety to popularne zabawki dla chłopców. Dzięki nim dzieci mogą wcielić się w rolę policjantówżołnierzy czy kowbojów. Jest to doskonały trening celności, precyzji i koncentracji. Idealny pistolet dla dzieci to taki, który posiada niezbędne certyfikaty CE, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania. Może być wyposażony w dodatkowe elementy i funkcje. Odgrywanie ról to jedna z najchętniej wybieranych przez dzieci zabaw. I o ile dziewczynki z chęcią spędzają długie godziny na zabawie w dom, o tyle chłopcy wcielają się w rolę dzielnych żołnierzy. Jeśli więc Twój maluch lubi bawić się w wojnę, przyda mu się odpowiednia broń dla dzieci, która pozwoli mu przenieść się oczami wyobraźni na prawdziwe pole bitwy. Pistolety dla dzieci pozwolą toczyć pasjonującą, zwycięską walkę nawet z najtwardszym konkurencja. W naszym sklepie internetowym Swawolnik.pl bogata oferta pistoletów zabawkowych z pewnością zadowoli oczekiwania każdego “małego żołnierza”. Sprawdź i przekonaj się sam, że bogaty asortyment zabawek militarnych idzie w parze z jakością i konkurencyjną ceną.