Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

WOJSKOWY CZOŁG ZDALNIE STEROWANY RC DŹWIĘKI

188,00 
ZDALNIE STEROWANY CZOŁG R/C 2,4GHz kolor piaskowy NIESAMOWITE ODWZOROWANIE | EFEKTY ŚWIETLNE I DŹWIĘKOWE ODRZUT POJAZDU PO WYSTRZALE | DŹWIĘK

Czołg RC Big War Tank 9995 duży 2.4 GHz zielony

117,53 
Jazda w każdym kierunku. Dźwięki, oświetlenie. Odrzut podczas strzału. Zdalnie obracana wieżyczka. Czołg w 2 kolorach i mogą walczyć na podczerwień. Zasilanie: akumulator Ni-Cd 7,2V 700mAh, bateria 9V. Wymiary: 47x20,5x18,5cm.

Czołg RC Big War Tank 9995 duży 2.4 GHz piaskowy

117,53 
Jazda w każdym kierunku. Dźwięki, oświetlenie. Odrzut podczas strzału. Zdalnie obracana wieżyczka. Czołg w 2 kolorach i mogą walczyć na podczerwień. Zasilanie: akumulator Ni-Cd 7,2V 700mAh, bateria 9V. Wymiary: 47x20,5x18,5cm.

Czołg RC strzelający zdalnie sterowany

82,97 
Czołg jeździ do przodu i skręca. Wystrzeliwuje plastikowe kulki za naciśnięciem guzika na pilocie. Plastikowe kulki w zestawie. Dystans wystrzału do 3,5m. Średnica kulki 6mm. Zasilanie: 8 baterii AA. Wymiary: 25x10x12cm.

Czołg RC War Tank 9993 2.4 GHz pustynny

103,03 
Jazda w każdym kierunku. Dźwięki strzałów i silnika, oświetlenie. Zdalnie obracana wieżyczka. Czołg w 2 kolorach i mogą walczyć na podczerwień. Zasilanie: akumulator Ni-Cd N4,8V 700mAh, bateria 9V. Wymiary: 38x21x15cm.

Zestaw Czołgów RC War Tank 9993 2.4GHz

181,15 
Zestaw dwóch czołgów wojskowych zdalnie sterowanych. Gwarantują doskonałą zabawę. Wyposażone w efekty świetlne i dźwiękowe. Posiadają obracane wieżyczki. Zasilane na akumulator. W zestawie dwa czołgi w różnych kolorach. Długość czołgów: ok. 24cm.

Czołg RC War Tank 9993 2.4 GHz kamuflaż leśny

103,03 
Jazda w każdym kierunku. Dźwięki strzałów i silnika, oświetlenie. Zdalnie obracana wieżyczka. Czołg w 2 kolorach i mogą walczyć na podczerwień. Zasilanie: akumulator Ni-Cd N4,8V 700mAh, bateria 9V. Wymiary: 38x21x15cm.

MAŁY CZOŁG 1:72 ZDALNIE STEROWANY NA PILOT 35MHz

112,00 
Czołg Zdalnie Sterowany RC 1:72 Niebieski 35 MHz Zdalnie sterowany czołg to chyba spełnienie marzeń każdego młodego fana militariów, który

Czym są czołgi zdalnie sterowane dla dzieci?

Czołgi na pilota to zabawki sterowane radiem, które wyglądają jak prawdziwe pojazdy wojskowe. Pojazdy te mogą być wykorzystywane do inscenizacji bitew pomiędzy dwoma graczami lub małymi grupami. Czołg zdalnie sterowany to popularny wybór zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Czołgi zabawki spodobają się chłopcom i dziewczynkom w każdym wieku. Starsze dzieci, nastolatki i dorośli lubią bawić się czołgami zdalnie sterowanymi. Dla małych dzieci modele czołgów zabawek zdalnie sterowanych są sposobem na interakcję z zabawkami podobnymi do dorosłych w sposób odpowiedni dla ich wieku.

Czołgi zabawki – Jakie są najpopularniejsze modele?

Czołg zdalnie sterowany M4 Sherman to popularny model sterowany radiem, który jest produkowany od wielu lat. Produkowany przez kilka różnych firm, czołg ten występuje w różnych formach i rozmiarach. Niemiecki czołg Tygrys z II wojny światowej jest również popularnym wyborem wśród zabawkowych czołgów. Dla dzieci, które chcą bawić się w bitwy, trudno jest pobić moc czołgu zdalnie sterowanego T-90. Pancerz tego czołgu jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać niemal każdej wyobraźni, a zabawka stanowi wspaniały prezent.

Czołgi zdalnie sterowane – Jakie są rodzaje?

Czołgi zabawki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Niektóre modele są zabawkami, podczas gdy inne wymagają montażu i ukończenia, zanim będą mogły być bezpiecznie używane. Istnieją również zdalnie sterowane czołgi, które mogą być używane do walki, jak również prostsze czołgi na pilota, które najlepiej nadają się do zabawy w piaskownicy lub innych środowiskach zewnętrznych.

Wybierz swój ulubiony czołg zdalnie sterowany

Czołgi na pilota posiadają różne cechy i funkcje. Niektóre czołgi zabawki są zasilane bateriami, podczas gdy inne używają paliwa, aby stworzyć iluzję dźwięku silnika, gdy ścigają się po trawiastych wzgórzach lub dywanowych podłogach. Istnieją nawet czołgi zdalnie sterowane, które mogą strzelać pociskami z daleka, tworząc ekscytujące doświadczenie bitwy. Większość czołgów zdalnie sterowanych jest wyposażona w akumulator, który można ładować. Wyborem dla początkujących są czołgi na pilota zasilane bateriami – przeznaczone dla młodszych graczy, którzy dopiero poznają tajniki zabawek zdalnie sterowanych.

Czołgi na pilota – jak wybrać najlepszy?

Wybierając czołg dla dzieci na akumulator , należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszym z nich jest wiek osoby, która będzie się bawić czołgiem zabawką. Różne rodzaje czołgów na pilota wymagają różnego poziomu zręczności i umiejętności. Ponadto, niektóre modele czołgów na pilota są dostarczane w komplecie z kontrolerem, który posiada joystick, podczas gdy inne posiadają kontroler, który wymaga od użytkownika przekręcania pokręteł w celu sterowania.