Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

INJUSA Porsche Cayenne S Samochód Na Akumulator 12V R/C MP3

2265,14 
Rewelacyjny Samochód Na Akumulator 12V na licencji Porsche od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonałe odwzorowanie prawdziwego samochodu na licencji Porsche przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami

INJUSA Samochód Na Akumulator 24V Monster Dwuosobowy LED

2244,45 
Czerwony Samochód Monster Na Akumulator od hiszpańskiego producenta pojazdów elektrycznych INJUSA to pojazd, który zapewni Twojemu dziecku wielu emocji. Światła

INJUSA Porsche Cayenne S Samochód Dwuosobowy Na Akumulator 12V R/C MP3

2764,75 
Rewelacyjny Samochód Na Akumulator 12V na licencji Porsche od renomowanej, hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonałe odwzorowanie prawdziwego samochodu na licencji Porsche

Samochody dla dzieci – auto na akumulator

Każde dziecko na pewnym etapie rozwoju zaczyna fascynować się motoryzacją. Nic dziwnego — wystarczy spojrzeć, jak wiele samochodów porusza się w dzisiejszych czasach po naszych drogach. Co więcej, obserwując mamę i tatę w roli kierowcy, maluch bardzo chce ich naśladować. To właśnie w ten sposób nasze pociechy uczą się nowych umiejętności i je doskonalą. Jeżeli więc Twoje dziecko marzy, aby posiadać własny samochód na pilota, warto zrobić mu niespodziankę i podarować auto na akumulator. Dostępne obecnie elektryczne samochody dla dzieci posiadają bardzo wiele ciekawych funkcji, a ich wygląd i wyposażenie wiernie naśladują prawdziwe cztery koła z salonów samochodowych.

Samochód na akumulator — ogromny wybór marek i kolorów. Jaki wybrać?

W naszym sklepie klienci mogą wybrać wymarzone przez ich pociechę auto na akumulator spośród wielu różnych modeli. Samochody dla dzieci, które znajdują się w naszym asortymencie, są odwzorowaniem prawdziwych aut, które dziecko obserwuje w swoim najbliższym otoczeniu. Jeżeli więc Państwa syn lub córka potrafi bezbłędnie wymienić i rozpoznać różne marki samochodów, z pewnością również będzie miało kilka ulubionych. I to przede wszystkim preferencjami dziecka należy kierować się, wybierając auto na pilota.

Swawolnik.pl oferuje Państwu samochód na akumulator takich producentów prawdziwych odpowiedników jak: BMW (X6, X6M, 6 GT, M6 GT3, Retro), Mercedes (X, SL400, G63, C63, GL63, ML350, Benz GLA, AMG GT, GTR, Actross), Audi (Q5, S5, RS, R8, RS5 i TT), Volkswagen (Arteon, Touareg), Volvo (XC90), Land Rover, a nawet tych ekskluzywnych jak Bentley, Bugatti, Lamborghini, czy Jaguar. Są też imponujące samochody dla dzieci w wersji terenowej 4×4: Ford Ranger, Jeep Raptor, czy Toyota Tundra. Co ważne — marki te posiadają licencję koncernów automotive, dzięki czemu ich kształt i logo są identyczne z oryginałem. Wiele z nich ma nawet skórzane siedzenia.

Wszystkie pojazdy na akumulator dostępne są w bardzo wielu atrakcyjnych kolorach. Są więc bardziej tradycyjne jak: czerwień, biel, niebieski i czarny, idealne dla chłopaków, ale również róż dla dziewczynek, czy bardziej nietypowe: złoty, żółty i pomarańczowy. Jak widać, trafienie w gusta dziecka nie będzie wcale trudne.

Samochód na pilota z wieloma udogodnieniami. Który najlepszy?

Elektryczne samochody dla dzieci wyposażone są w specjalny akumulator żelowy, wielokrotnego ładowania. Jest to element bezwyciekowy, pracujący przy napięciu od 6 do 24 V, (w zależności od wybranego modelu). Ważnym elementem jest dwustopniowa skrzynia biegów, pedał gazu i automatyczny hamulec. Małego kierowcę ucieszy z pewnością kierownica z klaksonem, wyświetlacz LCD, światła LED oraz radio z wejściem na mikrofon, mp3 i USB. Auto na akumulator posiada ponadto pilota dla opiekuna, który daje dorosłemu pełną kontrolę nad pojazdem prowadzonym przez dziecko (pilot daje możliwość awaryjnego zatrzymania pojazdu oraz sterowania kierunkiem jazdy). Elektryczne samochody dla dzieci są zatem naprawdę imponująco skonstruowane. Niemniej ważny jest oczywiście komfort jazdy. Każde auto na pilota ma odpowiednio szerokie, wygodne fotele. Klienci mogą wybrać opcję jedno lub dwuosobową, samochód na akumulator może więc być prezentem dla dwójki dzieci.

Pojazdy na akumulator dostępne w sklepie Swawolnik.pl posiadają certyfikat CE potwierdzający ich zgodność z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Są to więc zabawki bezpieczne, najwyższej jakości. Każdy pojedynczy samochód na pilota produkowany jest zgodnie z przyjętymi standardami, z niezwykłą dbałością o szczegóły. Daje to pewność, że nasza pociecha otrzymuje zabawkę zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo podczas jej użytkowania, a jednocześnie wywołuje radość i zachwyt młodych kierowców.