Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Klocki Panzer III Ausf. J

102,99 
Panzer III to niemiecki czołg średni z okresu II wojny światowej. W okresie produkcji od 1937 do 1943 roku był

Klocki Sd.Kfz 10 Demag D7

122,99 
Sd.Kfz.10 DEMAG D7 to lekki, półgąsienicowy ciągnik artyleryjski produkowany w latach 1937-1945 na potrzeby armii niemieckiej. Model D7 został ostatecznie

Klocki PzKpfw V Panther Ausf. G

102,99 
PzKpfw V Panther to niemiecki czołg średni z okresu II wojny światowej. Do dzisiaj jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych

Klocki Merkava Mk. 1/2

230,99 
Merkava Mk. 1/2 Model czołgu Merkava Mk. I/II został wiernie odwzorowany z 825 klocków konstrukcyjnych COBI i realistycznie oddaje wygląd

Klocki M41A3 Walker Bulldog

183,99 
M41A3 Walker Bulldog Walker Bulldog to amerykański lekki czołg rozpoznawczy, który w zamierzeniu miał sprostać radzieckim czołgom zokresu zimnej wojny.

Youngtimer Citroen 2CV Charleston

64,99 
Produkowany i ulepszany nieprzerwanie w latach 1949-1990 Citroen 2CV stał się ikoną francuskiej motoryzacji. Samochód został zaprojektowany jeszcze przed wojną.

Klocki Citroen 2CV Typ A 1949

59,99 
Citroën 2CV Typ A 1949 Produkowany i ulepszany nieprzerwanie w latach 1949-1990 Citroen 2CV stał się ikoną francuskiej motoryzacji. Samochód

M24 Chaffee

187,99 
Klocki M24 Chaffee to czołg amerykański z okresu II wojny światowej. Zestaw zawiera 590 klocków oraz 2 figurki.

Najlepsze zestawy klocków Cobi

Klocki Cobi to bardzo dobry wybór, jeśli chcemy naszemu dziecku sprezentować zabawkę, która będzie zajmująca i jednocześnie sprawi wielką radość. Oferta klocków Cobi jest bardzo szeroka – od czołgów Cobisamolotów Cobi przez Cobi statki, po Cobi małą armię. Tak ogromna gama produktów daje wiele możliwości do zabawy i zachęca do takiej aktywności całą rodzinę. Klocki Cobi to idealna okazja do rozwijania zainteresowań dziecka i ćwiczenia kreatywnego myślenia. Dzięki wielu elementom i możliwym kombinacjom zestawów Cobi, zabawa nie skończy się w ciągu 5 minut. Klocki Cobi zapewnią nie tylko chłopcom, ale i dziewczynkom co najmniej kilkugodzinną zabawę. Dzięki czołgom Cobi i małej armii Cobi dzieci mogą przenieść się na pole bitwy. Nawiązaniem do prawdziwej historii będzie też zestaw klocków Cobi Grunwald. Stare modele samochodów jak Fiat, Warszawa czy Polonez oddadzą ducha PRL-u. Stworzenie sił powietrznych uda się dzięki samolotom Cobi, a marynarkę wojenną zaszczyci zabawa Cobi statkiem. Wszystkie modele po złożeniu wyglądają bardzo realistycznie, dlatego zabawa wybranym zestawem Cobi daje wiele szczęścia. To wszystko zapewnia polski producent – warto też oddać, że klocki Cobi spełniają normy bezpieczeństwa zabawek dla dzieci.

Stwórz armię z klockami Cobi

Mali chłopcy (choć Ci dorośli również ;)) od zawsze interesują się armią i wszystkim co z nią związane. Nasz sklep przygotował zatem idealną ofertę dla pasjonatów maszyn wojennych. Największą popularnością cieszą się Cobi czołgi bądź też Lego Cobi czołg. Wierne odwzorowanie tych pojazdów poprzez kolor i detale oraz nadruki sprawia, że dziecko będzie zafascynowane zabawą czołgiem Cobi.
Klocki Cobi związane z wojskiem, to także pancerne samochodyzestawy Cobi mała armia bądź zestaw czołg, dzięki którym można stworzyć naprawdę realistyczny, choć pomniejszony świat. Ponadto podczas budowy pojazdu, dziecko może rozwijać zdolności manualne i uczyć się logicznego myślenia. Nasze produkty są dostosowane do wieku dzieci – możemy zatem wybrać modele mniej skomplikowane dla mniejszych dzieci. Starsi pasjonaci zestawów Cobi na pewno poradzą sobie z takimi klockami jak czołg Cobi. Armia to jednak nie tylko pojazdy lądowe, ale i wodne. Klocki Cobi statek to kolejny powód, aby zaplanować sobie popołudnie i zbudować okazałego polskiego niszczyciela. Statek Cobi to dość skomplikowana konstrukcja, a więc łatwiej będzie złożyć go razem z rówieśnikami.

Siły powietrzne dzięki samolotom Cobi

klockach Cobi samolot marzy zapewne wielu chłopców. Nic dziwnego, odwzorowanie niemieckiego Messerschmitta to nie lada wyzwanie. Sama konstrukcja samolotów czy helikopterów Cobi i umieszczenie potrzebnych detali to bardzo czasochłonne zajęcie. Możliwość wyboru modeli to dodatkowa gratka, szczególnie dla fanów lotnictwa i jednocześnie klocków Cobi. Takie zestawy zachęcają do poznania historii konkretnego modelu, przez co dziecko chętniej i łatwiej przyswoi wiedzę historyczną. Dla młodszych pasjonatów samolotów Cobi przygotowaliśmy mniejsze i łatwiejsze w złożeniu modele, którymi z pewnością będą zachwyceni.

Czasy PRL-u dzięki zestawom klocków Cobi

Pasjonaci starych samochodów mogą zacierać ręce, ponieważ polski producent przygotował modele aut, którymi poruszaliśmy się kilkadziesiąt lat temu. Nie zabraknie tu zatem Fiata 126Poloneza FSO czy Trabanta. Dzięki takim modelom klocki Cobi przywołują naprawdę miłe wspomnienia, a te zestawy Cobi mogą zaangażować do zabawy całe pokolenia – od dziadka po wnuki, które przy okazji mogą poznać historię, łącząc to z zabawą. W ofercie nie brakuje również nowoczesnych marek.

Klocki Cobi to świetna zabawa

Zestaw klocków Cobi to świetny pomysł, aby zarazić dzieci fajną i ciekawą zabawą. Poprzez tworzenie wybranych modeli mogą rozwijać wyobraźnię, a czas spędzony nad budową ulubionego samolotu Cobi lub czołgu na pewno nie zostanie zmarnowany. Wiele zestawów Cobi posiada ponad sto elementów, a więc warto zaprosić kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy.