Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Model metalowy motocykl Ducati Hypermotard SP 2013 1/12

59,99 
Model metalowy motocykl Ducati Hypermotard SP 2013 1/12 Model w skali 1:12, charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym

Motocykl Honda CBR 1000 RR 1/12

59,99 
HONDA CBR 1000 RR 1/12Model w skali 1:12, charakteryzuje się dużą dbałością o szczegóły oraz ruchomym zawieszeniem. Motocykl wyposażony w

WWII German Motorcycles

45,99 
Zestaw zawiera plastikowe figurki motocyklistów na motorach.

Model plastikowy Yamaha Virago XV1000

103,99 
Yamaha Virago XV1000 Zestaw zawiera plastikowy model motocykla do sklejania i malowania.

Motor zabawka – Najlepsze motory zabawki dla dzieci

Motor zabawka to jeden z pojazdów, którym najchętniej bawią się zarówno małe jak i większe dzieci, a często nawet sami tatusiowe. Oferta zabawkowych motorów dla dzieci jest obecnie tak szeroka, że ciężko wybrać tylko jeden model. Obecnie istnieją elektryczne motory zabawkimotory na akumulator dla dzieci, a także te najprostsze, manualne wersje. Motor zabawka dla dzieci posiada wiele zalet nie tylko wizualnych, ale także służących do rozwoju dziecka. Poprzez kolorowe elementy, nadruki i ruchome, rozbieralne części dziecko może rozwijać zdolności manualne i jednocześnie techniczne. Motory dla dzieci to prawdziwa frajda szczególnie dla chłopców lubiących motory wyścigowe albo pojazdy policyjne. Obecne motory zabawki urzeczywistniają prawdziwe motocykle zabawkowe, dzięki czemu zabawa nimi nie jest nudna i skłania do poszerzania zdobytych już umiejętności. Zarówno małe, jak i większe motory zabawki mają swoich fanów i stale znikają ze sklepowych półek. W naszym sklepie znajdziecie motory dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiałów i posiadające certyfikat bezpieczeństwa CE.

Najpopularniejsze motory zabawki dla dzieci

O atrakcyjności zabawki wiele mówi sposób jej działania, ponieważ im więcej elementów i elektroniki, tym większa frajda. Tak samo jest z motorami dla dzieci. Małe dziecko zadowoli nawet najprostszy, manualnie sterowany motor zabawka. We wczesnych latach dzieciństwa chłopcy ucieszą się z kolorowych elementów, efektów świetlnych i dźwiękowych, a możliwość samodzielnego prowadzenia motoru zabawki to będzie prawdziwa gratka. W miarę upływu dziecięcych lat, chłopcy rozwijają także swoje umiejętności i są coraz bardziej ciekawi świata. Dlatego odpowiednim wyborem będzie zabawka motor elektryczny albo motoru na akumulator dla dzieci. Prym wiodą również motory elektryczne dla dzieci, jako zdalnie sterowane motory zabawki. Możliwość kontrolowania motocykla policyjnego albo wyścigowego motoru zabawki pozwoli na emocjonujący wyścig lub pościg za złodziejem.

Atrakcyjne motory dla dzieci

Motor zabawka to nie tylko typowo mechaniczny przedmiot. Dużą rolę odgrywają efekty wizualne, bo to właśnie kolory, nadruki i efekty świetlno-dźwiękowe pobudzają zmysły dziecka. Motor zabawka dla dzieci może rozbudzić w dziecku wiele pomysłów, a co za tym idzie rozwinąć sporo umiejętności. Sterując motorem dla dzieci chłopcy ćwiczą koordynację ruchową i refleks, co w przyszłości pomoże podczas prowadzenia prawdziwego pojazdu. Efekty świetlne i dźwiękowe, a także żywe kolory zabawkowych motorów dla dzieci rozwiną u maluchów myślenie kreatywne. Motor zabawka w formie klockówtransformersów czy monster trucków jako modele do składania to idealny prezent dla małych konstruktorów, którzy od małego rozbierają zabawki na części pierwsze. Nierzadko tego typu motory zabawki dla dzieci służą nie tylko do zabawy, ale też do kolekcjonowania. Motory zabawki na akumulator czy motory elektryczne dla dzieci to idealny prezent dla dziecka, jeśli tylko chcemy rozwijać jego zainteresowania oraz zdolności.

Spraw dziecku frajdę, kupując mu motor zabawkę

Motor dla dzieci to przede wszystkim świetna zabawa, zwykle także dla rodzica. To zatem idealna okazja do wspólnej zabawy przy rozkręcaniu motorka, poznawania tajników motorów policyjnych czy emocjonujących wyścigów. Dzięki motorom na akumulator dla dzieci czy motorom elektrycznym, nudne i deszczowe popołudnia mogą odejść w niepamięć. Dziecko doceni zapewne prezent w postaci wypasionego ścigacza, przy którym będzie mogło do woli majstrować, jeździć i korzystać z efektów świetlnych – sprawiając, że zabawa będzie bardziej rzeczywista.