Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Trampolina ogrodowa z siatką 360 cm

1128,99 
Wraz z nadejściem cieplejszych dni wiele osób szuka nowych sposobów na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo częstym wyborem są

Trampolina ogrodowa z siatką 300 cm

1000,99 
Wraz z nadejściem cieplejszych dni wiele osób szuka nowych sposobów na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo częstym wyborem są

Trampolina ogrodowa z siatką 450cm

2179,99 
Trampolina ogrodowa z siatką 450cm Wraz z nadejściem cieplejszych dni wiele osób szuka nowych sposobów na aktywny wypoczynek na świeżym

Trampolina ogrodowa Rebel Jump 10ft 312 cm ZAB0300

916,00 
Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną Rebel Jump Skakanie na trampolinie to jedna z najbardziej ulubionych form spędzania wolnego czasu zarówno

Trampoliny i akcesoria

Trampolina jest coraz bardziej popularnym elementem wyposażenia placu zabaw. Nic dziwnego, skakanie bowiem to nie tylko ogromna radość dla dzieciaków i dorosłych, ale także okazja do rozwijania wielu umiejętności. Trampolina ogrodowa pozwala na ćwiczenie równowagi i koordynacji ruchowej, zwiększa wydolność organizmu oraz wzmacnia mięśnie. Oprócz tego trampolina dla dzieci umożliwia nabywanie nowych umiejętności każdego dnia, co wpływa na zwiększenie pewności siebie i motywuje do podejmowania również innych wyzwań życiowych.

Trampolina ogrodowa — którą wybrać?

Sklep Swawolnik.pl oferuje trampoliny i akcesoria do nich. Trampolina ogrodowa może mieć różną średnicę (od około 2 do mniej więcej 5 metrów). Wybór uzależniony jest od indywidualnych preferencji, ale ważny jest przede wszystkim fakt, dla ilu osób i w jakim wieku ma być przeznaczona trampolina. Najmłodszym dzieciom przypadnie do gustu niewielka trampolina ogrodowa, jeżeli jednak ma z niej korzystać więcej dzieci, bądź dorośli również będą chcieli poskakać, warto zdecydować się na nieco większą, która daje znacznie więcej możliwości.

Bezpieczna trampolina dla dzieci — na co zwrócić uwagę?

Każda trampolina znajdująca się w naszym asortymencie to produkt pochodzący od sprawdzonych producentów, posiadający niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Nasze trampoliny i akcesoria są wykonane z materiałów spełniających unijne normy wytrzymałościowe.

Pierwszym, niezwykle istotnym elementem jest siatka do trampoliny, która zabezpiecza przed wypadnięciem poza batut podczas wykonywania skoków. Jest ona wykonana z mocnego materiału — polietylenu PE o gęstym splocie. Siatka do trampoliny posiada również solidny zamek błyskawiczny oraz specjalne klamry. W zależności od tego, jaką średnicę ma sama trampolina ogrodowa, siatka posiada odpowiednią ilość kieszeni na słupki.

Dosyć istotna jest także drabinka do trampoliny, która pozwala na bezpieczne wejście na batut i zejście z niego po zabawie. Element ten wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali, posiada specjalnie zakrzywione końce do przymocowania do obręczy oraz 2 lub 3 stopnie. Drabinka do trampoliny jest szczególnie potrzebna dzieciom, ze względu na ich niski wzrost.

Kolejną, bardzo ważną częścią jest osłona sprężyn do trampoliny. W zasadzie zabawa jest wręcz niemożliwa bez tego akcesorium. Jest to specjalny materiał PVC o bardzo dużej wytrzymałości, dodatkowo wypełniony miękką pianką EPE. Osłona do trampoliny ma kształt okręgu o średnicy takiej jak trampolina. Jest ona oczywiście odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak: deszcz, wysokie i niskie temperatury czy silne promieniowanie słoneczne. Osłona sprężyn do trampoliny doskonale izoluje sprężyny, a więc zapobiega niebezpiecznym wypadkom. W naszym sklepie dostępna jest osłona do trampoliny w kolorze niebieskim, bądź bardziej atrakcyjna dla dzieci — wielokolorowa.

Trampolina fitness — co daje codzienny, intensywny trening?

Dużą korzyścią wynikającą z zakupu trampoliny jest fakt, że może na niej ćwiczyć praktycznie każdy. Trampolina fitness to intensywny trening dla osób dbających o sylwetkę i chcących na długo zachować sprawność fizyczną. Zapewnia więc ona okazję do harmonijnego rozwijania całego ciała. Skorzystają z niej zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Trampolina fitness każdemu przyniesie inne, indywidualne korzyści. Dzieci będą się przede wszystkim wspaniałe bawiły, a jak wiadomo ruch i radość to duża dawka endorfin — hormonów szczęścia. Nieco starsi z kolei, dysponujący nieco większymi pokładami cierpliwości i konsekwencji w działaniu, szybko zauważą pozytywne efekty ćwiczeń w postaci lepszego samopoczucia, zwiększonej odporności, wzmocnienia mięśni i ładnie wymodelowanej sylwetki. Podpowiadamy zatem — trampolina dla dzieci to wspaniała zabawa dla całej rodziny.