Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny dmuchane dla dzieci | Bestway i Intex

Baseny dmuchane dla dzieci

Basen dmuchany w ogrodzie to prawdziwy, prywatny luksus w wyjątkowo upalne dni. Nic tak nie orzeźwia, gdy jest gorąco, jak chłodna woda. Sklep oferuje Państwu rozmaite baseny ogrodowe, wśród których każdy będzie mógł wybrać ten idealny. Dostępny jest zarówno basen dmuchany dla dzieci, jak i większe jednostki dwóch najpopularniejszych producentów: Bestway i Intex. A może zdecydować się nie tylko na tradycyjny basen dla dzieci, ale również sprawić maluchom nieco więcej radości, kupując wodny plac zabaw? Wybór jest naprawdę ogromny, zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty uwzględniającej między innymi baseny dmuchane dla dzieci.

Basen dla dzieci dmuchany czy rozporowy?

Istnieją dwa główne rodzaje basenów i często pojawia się dylemat, który z nich wybrać: dmuchany czyrozporowy? Basen dmuchany dla dzieci z pewnością należy do tych tańszych. Jest to konstrukcja, której ścianki napełniamy powietrzem i w ten sposób zyskuje ona sztywność. Po nalaniu wody można już korzystać z kąpieli. Zazwyczaj są to jednostki mniejsze, przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie poradzą sobie w zbyt głębokiej wodzie. Basen dmuchany zajmuje mało miejsca, łatwo go napełnić i opróżnić oraz nie potrzebuje specjalnych filtrów i pomp. Z pewnością sprawdzi się on idealnie, gdy mamy małe dzieci. Basen dmuchany dla dzieci da im mnóstwo frajdy i zapewni fantastyczną ochłodę, gdy jest gorąco. Z kolei basen rozporowy jest już nieco większą jednostką. Jest też znacznie bardziej wytrzymały niż basen dmuchany. Basen rozporowy, w zależności od wybranej średnicy i głębokości, pomieści nawet kilka osób dorosłych. Podstawową różnicą jest tutaj konstrukcja. Basen rozporowy wykorzystuje naturalne ciśnienie hydrostatyczne znajdującej się w nim wody, która napierając na ścianki, usztywnia basen. Dmuchany jest jedynie jego górny kołnierz. Warto pamiętać, że basen rozporowy wymaga już zakupu i zainstalowania akcesoriów do czyszczenia wody, czyli pompy i filtra oraz wkładów z chlorem. Z pewnością jednak basen rozporowy ucieszy przede wszystkim starsze dzieci. Podczas kąpieli w nim można nawet skorzystać z takich akcesoriów do pływania dla dzieci jak materac, czy inne dmuchańce. Jednak bez względu na to, czy zdecydujemy się na basen dmuchany czy rozporowy, na pewno da on mnóstwo radości zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Bestway czy Intex — jaka jest między nimi różnica?

Na rynku dostępne są baseny dmuchane dla dzieci dwóch najpopularniejszych producentów: Bestway i Intex.

Obie te firmy produkują baseny wysokiej jakości. Cechuje je odpowiednia wytrzymałość i są wystarczająco solidne. Co ważne, cena obu tych jednostek również jest porównywalna. Na który basen zatem najlepiej się zdecydować: Bestway czy Intex? Basen Bestway dostępny jest zarówno w formie mniejszej, jako dmuchany, jak i w postaci basenu rozporowego. Podobnie basen Intex. Podejmując decyzję, na pewno warto wziąć pod uwagę, jakie akcesoria basenowe dla dzieci kupować. Zarówno Bestway, jak i Intex oferują materace dmuchane w przeróżnych kształtach i kolorach. O ile w tym przypadku nie ma znaczenia, na którą firmę się zdecydujemy, o tyle wybierając basen Bestway warto dokupić do niego wyposażenie tego samego producenta. Również, jeżeli posiadamy basen Intex, to najlepiej, aby filtry, pompy, pojemniki z dozownikiem na chlor, termometr oraz zestawy do czyszczenia również poch