Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice magnetyczne - praktyczny gadżet edukacyjny

Tablice magnetyczne – praktyczny gadżet edukacyjny

Tablice magnetyczne dla dzieci to idealna alternatywa dla tradycyjnych tablic kredowych, które nadal cieszą się ogromnym powodzeniem. Dlatego często można spotkać tablice kredowo magnetyczne, które łączą naukę z zabawą. Wygląd tablic dla dzieci i ich zastosowanie dają wiele możliwości zarówno w życiu codziennym, jak i w szkole. Dzieci uwielbiają rysować kolorową kredą i zmywalnymi pisakami. Prawdziwą frajdę sprawia im naklejanie magnetycznych puzzli, figurek czy obrazków. Dzięki tablicom interaktywnym dla dzieci, mogą w przystępny sposób uczyć się literek, tworzyć słowa, a nawet liczyć. Taka forma rozrywki posiada same zalety, bo dziecko rozwija wyobraźnie, staje się coraz bardziej kreatywne, a finalnie zaskakuje rodziców swoją pomysłowością podczas codziennych obowiązków. Tablice magnetyczne dla dzieci są więc świetnym gadżetem, w który możesz wyposażyć pokój swojego dziecka.

Zastosowanie tablic magnetycznych dla dzieci

Tablice interaktywne charakteryzują się wieloma możliwościami rozwoju i stymulacji zachowań dziecka. Tablice edukacyjnie nie służą jedynie do wykonywania rozmaitych rysunków, ale do konkretnych zadań. Cudownym rozwiązaniem w domu są tablice magnetyczne przeznaczone do codziennych obowiązków jak: mycie zębów, sprzątanie zabawek czy słuchanie rodziców. Dzięki możliwości nagradzania i punktowania prawidłowych lub złych zachowań, dziecko na bieżąco może obserwować swoje codzienne poczynania. Wszystko to jednak odbywa się w bardzo przystępny i zabawny sposób, ponieważ tablice edukacyjne dla dzieci są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Można zatem stwierdzić, że tablice interaktywne to idealny sposób, aby nauczyć dzieci dyscypliny i odpowiedzialności, które przydadzą się w szkole i dalszym życiu. Dzięki znacznikom na tablicy dla dzieci, z końcem tygodnia można zweryfikować wykonane zadania i zastosować system nagród. A wszystko to w luźnej i przyjaznej dzieciom atmosferze.

Wielofunkcyjne tablice magnetyczne dla dzieci

Tablica edukacyjna dla dzieci będzie bardzo praktycznym wyposażeniem pokoju. Zamiast kilku zbędnych zabawek, które już dawno straciły zainteresowanie dziecka, możemy na przykład zakupić tablicę kredowo magnetyczną, która zajmuje mniej miejsca, a z drugiej strony ogrom możliwości do zabawy i edukacji. Mali miłośnicy kredy mogą wtedy do woli wykonywać najróżniejsze rysunki. Część magnetyczna jest często jednak bardziej kusząca. Na tablicy magnetycznej można mocować literki, tworząc słowa i całe zdania, co korzystnie wpływa na naukę pisania i czytania. Matematyczni geniusze mogą wykorzystać tablicę interaktywną do swoich pierwszych równań matematycznych. A jeśli dzieciom znudzi się pisanie i liczenie – w wyposażeniu tablic edukacyjnych są również puzzle ze zwierzątkami i innymi obiektami, które można układać w najróżniejszy sposób, tworząc obrazkową historię. Tablice kredowo magnetyczne mają sporo zalet i są dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Jeśli więc chciałbyś, aby Twoje dziecko efektywnie spędzało czas, tablica edukacyjna będzie świetnym rozwiązaniem.

Różnorodność tablic edukacyjnych dla dzieci

Tablice magnetyczne to bardziej nowoczesna forma zabawy i rozwijania zdolności u dziecka, a to z kolei zachęca do aktywności umysłowej. Taki gadżet znajdzie zastosowanie zarówno w szkole, przedszkolu, jak i w domu. Fikuśne wykonanie tablic – na przykład w postaci boiska do piłki nożnej albo na tle ulubionej bajki poruszy do zabawy niejedno dziecko. Tablica magnetyczna dla dzieci to chyba najlepszy gadżet pod względem możliwości edukacyjnych – pisanie, rysowanie, układanie, wypełnianie obowiązków – to tylko kilka pomysłów na wykorzystanie tablicy interaktywnej dla dzieci. W naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednią tablicę magnetyczną dla swojego dziecka.

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci Swawolnik.pl

Zabawa to nie tylko podstawowa aktywność podejmowana przez dzieci w każdym wieku, ale także czynnik warunkujący harmonijny rozwój we wszystkich aspektach. Wybierając zabawki dla dzieci, warto zdawać sobie sprawę, że dla malucha nie jest ważne samo ukończenie jakiejś czynności, czyli jednym słowem dotarcie do celu. To my dorośli postrzegamy świat w ten sposób. Dzieci podczas zabawy chcą przede wszystkim doświadczać. Ich motywacją jest opanowanie nowej umiejętności, podejmowanie jak największej ilości prób i przetestowanie różnych możliwości rozwiązania danego problemu. A to wszystko bez przejmowania się niepowodzeniami i błędami popełnianymi po drodze. Aby umożliwić naszemu szkrabowi ciągłe ćwiczenie nowych kompetencji, należy starannie dobierać zabawki dla dzieci. Te dostosowane do wieku i upodobań malucha sprawią, że zabawa będzie sprawiała mnóstwo frajdy całej rodzinie, a nowe kompetencje dziecko nabędzie niejako przy okazji. Czyż można wyobrazić sobie lepszy i przyjemniejszy sposób nauki?

Sklep z zabawkami dla dzieci i niemowląt oferuje Państwu bogaty wybór różnego rodzaju zabawek. Znajdą się wśród nich zarówno te ponadczasowe, czyli lalki, rowery dla dzieci i maskotki, jak i wartościowe i ciekawe zabawki edukacyjne oraz bardzo atrakcyjne dla każdego dzieciaka zabawki ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu. Tutaj z pewnością każdy znajdzie idealny prezent dla swojej pociechy.

Pojazdy dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo tradycyjne rowery dla dzieci, dopasowane do wieku malucha, w tym świetny do nauki równowagi rowerek biegowy oraz idealny na początek rowerowej przygody trójkołowiec. Są też pojazdy elektryczne, jak zachwycające auto na akumulator, w którym maluch będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca. Dobrym pomysłem na prezent jest również hulajnoga lub deskorolka, także w popularnej obecnie wersji akumulatorowej. Małym fanom jazdy off road z kolei polecamy quady na akumulator lub motory dla dzieci.

Pojazdy dla dzieci pozwalają na beztroską zabawę poza domem. To spora dawka ruchu, tak potrzebna dzieciom do zachowania zdrowia i sprawności fizycznej.

Pojazdy na akumulator dla dzieci

Bardzo ciekawą propozycją z naszej strony są pojazdy elektryczne. Są to samochody dla dzieci, do których maluch może wsiąść i pokierować nimi. Z doświadczenia wiemy, że takie auto na akumulator to zachwycający wręcz prezent dla dzieci w wieku od 2 do około 5 lat. Nie sposób opisać podekscytowania szkraba na myśl o przejażdżce swoim własnym autem. Z pewnością jest to świetna okazja do pierwszego spróbowania swoich sił w roli kierowcy, o czym marzy każde dziecko. Pojazdy na akumulator dostępne są oczywiście w wielu różnych wersjach, mamy więc motory dla dzieci, quady elektryczne oraz hulajnogi.

Zabawki edukacyjne

Nauka i zabawa w jednym? To nie tylko możliwe, ale również bardzo przyjemne. Nasze wyjątkowe zabawki edukacyjne to doskonały pomysł na wspólne gry i zabawy, dzięki którym maluch posiądzie wiele przydatnych umiejętności. Wybór jest naprawdę ogromny. Prezentujemy zatem ciekawe układanki i łamigłówki, rozwijające poczucie rytmu i muzykalność instrumenty muzyczne, tablice magnetyczne oraz zabawki kreatywne, jak ciastolina i piasek kinetyczny.

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Udowodniono, że słuch muzyczny u dziecka zaczyna rozwijać się bardzo wcześnie, bo już w życiu płodowym. Z tego względu instrumenty muzyczne to pierwsze prawdziwe zabawki edukacyjne. Warto zainteresować nim już niemowlaki, gdyż w ten sposób rozwój muzykalności, poczucia rytmu i zdolności muzycznych ma największe szanse rozwinąć się w prawdziwy talent. Swawolnik.pl oferuje Państwu elektryczne pianino, czyli keyboard w wersjach zarówno dla najmłodszych, jako proste, interaktywne pianinko, jak i w postaci instrumentu z wieloma zaawansowanymi funkcjami, dla starszych dzieci, uczących się już pierwszych utworów. Oprócz tego są gitary, cymbałki, bębenki, perkusja dla dzieci, a nawet mikrofon dla zapalonych wokalistów.

Lalki i akcesoria

Lalki dla dzeci to niewątpliwie jeden z najczęściej wybieranych produktów dla dziewczynek. I nic dziwnego, lalki uczą dziecka empatii i wrażliwości oraz troski o potrzeby innych. Służą też do odgrywania różnych ról, co pomaga lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami i pozwala zrozumieć drugą osobę. A jeżeli lalki i akcesoria, to nie sposób pominąć czegoś tak atrakcyjnego, jak domek dla lalek. Jest to marzenie każdej młodej damy. Pokaźna kolekcja lalek Barbie, wśród których są również lalki z bajek, potrzebuje bowiem lokum, w którym znajdą się piękne meble dla lalek. To tam będzie toczyło się codzienne, acz niezwykle emocjonujące życie. Z kolei bobasy takie jak: Baby Born, Baby Annabell, Baby Alive i Cry babies to lalki, wymagające troskliwej opieki. Dziewczynkom przyda się więc wózek dla lalki oraz ubranka i buciki. W naszym sklepie znajdują się bardzo różne akcesoria dla lalek, m.in. zestawy do pielęgnacji i karmienia, a nawet foteliki i krzesełka oraz łóżeczka i kołyski. Wśród oferowanych zabawek jest także tzw. lalka interaktywna, szczególnie uwielbiana przez dzieci. Nie zabrakło oczy