Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Dźwigi

Najlepsze dźwigi dla dzieci

Pojazdy budowlane są niesamowitym zajęciem dla małych, jak i tych większych chłopców. Tym razem skupimy się na dźwigu jako zabawce, która zwróci uwagę dziecka na kilka ładnych godzin i dni. Dzięki wielu możliwościom zabawy i różnorodnej ofercie chłopcy poznają podstawy konstrukcyjne i budowę aut budowlanych – co będzie dla nich jednocześnie prawdziwą frajdą. Znajomość elementów dźwigu i ich zastosowania zaprocentuje w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia oraz koordynacji ruchowej. Zabawa dźwigiem samojezdnym czy to dźwigiem zdalnie sterowanym może przeobrazić się w prawdziwą pasję. Wiernie odwzorowane pojazdy budowlane są prawdziwą gratką dla chłopców i tatusiów, co pozwala odtworzyć realnie wyglądający plac budowy. Różnorodność ruchomych elementów, możliwość obrotów i nabierania materiałów sprawia, że chłopcy mogą przenieść się do świata maszyn budowlanych.

Dźwig rozwojową zabawką dla Twojego dziecka

Ilość zabawek na rynku jest tak ogromna, że czasami ciężko wybrać odpowiedni model pojazdu, dodatkowo dostosowany do wieku i wzrostu dziecka. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje dźwigów – od tych najprostszych dla młodszych dzieci, kończąc na bardziej rozbudowanych pojazdach budowlanych. Dla maluchów polecamy dźwigi samojezdne, ponieważ w łatwy sposób można je kontrolować. Niewielkie gabaryty i prosta budowa nie zniechęcą dziecka do zabawy – wręcz przeciwnie, chłopiec będzie zachwycony nieskomplikowanym dźwigiem wieżowym lub dźwigiem żurawiem, które nie raz widział na żywo. Dodatkowe elementy świetlne i dźwiękowe wzbogacą wyobraźnię dziecka. Starsi chłopcy mogą z powodzeniem pobawić się dźwigiem zdalnie sterowanym, przenosząc przy okazji materiały budowlane w określone miejsce. Dźwig na pilota to idealny i z pewnością trafiony prezent dla małego chłopca, ponieważ wzmacnia koncentrację i poprawia zdolności manualne. Kilka dźwigów elektrycznych może stworzyć bardzo realny, choć mniejszy świat, w którym chłopcy wzniosą praktycznie każdą budowlę. Nabieranie piasku, podnoszenie materiałów budowlanych, czy wykonywanie obrotów to zajęcie na kilka godzin.

Najbardziej znane dźwigi zabawkowe dla dzieci

Kupując wymarzoną zabawkę dla dziecka chcemy, aby była jak najlepszej jakości. Co to oznacza? Chodzi przede wszystkim o dźwig wykonany z dobrych jakościowo i bezpiecznych materiałów, co z kolei przełoży się na długość użytkowania. Nie bez znaczenia jest również ilość detali, tak aby dźwig wieżowy czy dźwig żuraw jako zabawka przypominały te pełnowymiarowe modele. W tym zakresie ważne jest wyposażenie, odporne nalepki i możliwość poruszania się pojazdu. Dobre wykonanie dźwigu sterowanego lub dźwigu samojezdnego wpłynie z pewnością na jakość i długość zabawy. Firmami, które mogą poszczycić się nienaganną jakością zabawkowych dźwigów dla dzieci są przede wszystkim dźwigi Liebherr lub dźwigi zabawkowe Wader. Kierując się przy zakupie dźwigami dla dziecka wspomnianych firm mamy większą pewność na udany zakup.

Wybierz dźwig dla Twojego dziecka

Mamy nadzieję, że nasza oferta dźwigów dla dzieci ułatwi wybór odpowiedniej zabawki. Spośród dźwigów samojezdnych, dźwigów elektrycznych czy dźwigów żurawi Twoje dziecko wybierze najbardziej odpowiedni pojazd, którym będzie się cieszyło przez długi czas. Zakup dźwigu zabawkowego Wader albo dźwigu Liebherr skłoni chłopców do wyjścia z domu i wspólnej zabawy z rówieśnikami na świeżym powietrzu, ponieważ proponowane przez nas dźwigi zabawkowe pokonają nawet najtrudniejszy teren.

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci Swawolnik.pl

Zabawa to nie tylko podstawowa aktywność podejmowana przez dzieci w każdym wieku, ale także czynnik warunkujący harmonijny rozwój we wszystkich aspektach. Wybierając zabawki dla dzieci, warto zdawać sobie sprawę, że dla malucha nie jest ważne samo ukończenie jakiejś czynności, czyli jednym słowem dotarcie do celu. To my dorośli postrzegamy świat w ten sposób. Dzieci podczas zabawy chcą przede wszystkim doświadczać. Ich motywacją jest opanowanie nowej umiejętności, podejmowanie jak największej ilości prób i przetestowanie różnych możliwości rozwiązania danego problemu. A to wszystko bez przejmowania się niepowodzeniami i błędami popełnianymi po drodze. Aby umożliwić naszemu szkrabowi ciągłe ćwiczenie nowych kompetencji, należy starannie dobierać zabawki dla dzieci. Te dostosowane do wieku i upodobań malucha sprawią, że zabawa będzie sprawiała mnóstwo frajdy całej rodzinie, a nowe kompetencje dziecko nabędzie niejako przy o