Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

PlusPlus Big Basic EDU Make&GO! – Motor 29 el.

95,99 
Zestaw zawiera 25 elementów w rozmiarze 5 cm w podstawowych kolorach i 4 duże koła. Zestaw idealnie sprawdzi się dla najmłodszych konstruktorów i będzie świetnym rozwiązaniem na naukę poprzez zabawę. Fantastyczny pomysł na prezent dla 3-latka.

PlusPlus Big Basic EDU Make&GO! – Auto 46 el.

129,99 
Zestaw zawiera 41 elementów w rozmiarze 5 cm w podstawowych kolorach, 4 duże koła i 1 płytkę konstrukcyjną do budowy podwozia. Zestaw idealnie sprawdzi się dla najmłodszych konstruktorów i będzie świetnym rozwiązaniem na naukę poprzez zabawę.

PlusPlus Big Basic EDU – Auto z przyczepą 70 el.

219,99 
Zestaw zawiera 60 elementów w rozmiarze 5 cm w podstawowych kolorach, 6 dużych kół i 2 płytki konstrukcyjne do budowy podwozia. Zestaw idealnie sprawdzi się dla najmłodszych konstruktorów i będzie świetnym rozwiązaniem na naukę poprzez zabawę.

Klocki PlusPlus Mini Mix Pustynny Dragster 240 el.

105,99 
Tematyczny zestaw składający się z 240 klocków PlusPlus Mini został wzbogacony o dwukolorowe koła w dwóch rozmiarach. Dołączona do zestawu instrukcja poprowadzi krok po kroku małego budowniczego do skonstruowania długiego Dragstera.

Klocki Plus Plus Mini Mix Wóz Strażacki 500 el.

159,99 
Tematyczny zestaw zawierający aż 500 elementów w podstawowych kolorach, w tym 9 dwukolorowych kółek, 2 podstawki i instrukcję, która poprowadzi krok po kroku małego budowniczego do skonstruowania wozu strażackiego. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki PlusPlus Mini Mix Wyścigówka 240 el.

116,99 
Tematyczny zestaw składający się z 240 klocków PlusPlus Mini w podstawowych kolorach został wzbogacony o dwukolorowe koła. Dołączona do zestawu instrukcja poprowadzi krok po kroku małego budowniczego do skonstruowania wyścigówki. Idealny pomysł na prezent

Klocki Plus Plus Mini Mix Brokat 500 el.

157,99 
Zestaw do tworzenia własnej biżuterii z klocków PlusPlus Mini Brokat, stworzony został dla małych księżniczek, zawiera on 4 różnokolorowe sznurki, 1 płytkę konstrukcyjną, mix kolorów klocków oraz książeczkę inspiracyjną. Fantastyczny pomysł na prezent.

Klocki PlusPlus Big Pastel 60 el. – puzzle obrazkowe

140,99 
Zestaw stworzony specjalne dla najmłodszych - 7 rysunków, łamigłówek do ułożenia. Zestaw klocków w wersji PlusPlus Big (5cm), liczy aż 60 elementów w pastelowych kolorach, będzie fantastycznym pomysłem na prezent dla małej księżniczki.

Klocki PlusPlus Mini Basic Glow 360 el.

95,99 
Klocki świecące w ciemności! Jest to idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki powyżej 3 roku życia. Nowy zestaw klocków PlusPlus liczący aż 360 elementów. Do zestawu została dołączona instrukcja z inspiracjami.

Klocki Plus Plus BIG Neon 100 el.

149,99 
Nowość! Klocki Plus Plus BIG zostały zaprojektowane dla mniejszych dzieci. Większe elementy ułatwiają zabawę małym rączkom. Prosty i łatwy sposób łączenia daje możliwość małym budowniczym tworzenia konstrukcji płaskich jak i przestrzennych.

Klocki Plus Plus Big Pastel 100 el.

163,99 
Zestaw składający się ze 100 elementów w pastelowych kolorach z serii Big, będzie dobrym wyborem na rozpoczęcie przygody z klockami Plus Plus. Wielkość elementów pozwala na tworzenie budowli przez dzieci w wieku od 3 lat.

Klocki Plus Plus Big Neon EDU 200 el.

287,99 
Neonowe kolory, świecące w ciemności to istne szaleństwo dla małych budowniczych! Zestaw zawiera aż 200 elementów zapakowanych w estetyczny, wygodny pojemnik. Klocki można łączyć z innymi zestawami z serii Big.

Klocki Plus Plus Big Pastel Metalowa Walizka 70 el.

163,99 
Zestaw dla małych księżniczek. Klocki w kolorach pastelowych zapakowane w piękną, podręczną, różową walizkę. Klocki Plus Plus charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania i możliwością łączenia z innymi zestawami z serii Big.

Klocki Plus Plus Big Basic Metalowa Walizka 70 el.

163,99 
Uniwersalna kolorystyka klocków będzie zawsze trafionym prezentem zarówno dla chłopca jak i dziewczynki! Wielkość elementów daje możliwość tworzenia trwałych przestrzennych budowli. Zestaw składa się z 70 elementów i książki inspiracji.

Klocki Plus Plus Mini Basic Neon Super Set 1200 el.

252,99 
Zestaw zawiera aż 1200 elementów! Mix kolorów daję większe możliwości tworzenia z jedynym narzędziem jakim jest dziecięca wyobraźnia. Dodatkowym atutem są elementy świecące w ciemności. (700 szt. Pastel / 300 Neon / po 50 szt. Nude Złote Srebrne Świecące)

Klocki Plus Plus Mini Basic Pastel Super Set 1200 el.

252,99 
Zestaw zawiera aż 1200 elementów! Mix kolorów daję większe możliwości tworzenia z jedynym narzędziem jakim jest dziecięca wyobraźnia. Dodatkowym atutem kolorystyki są elementy świecące w ciemności. Polecane także starszym wielbicielom klocków.