Wyświetlanie 1–16 z 77 wyników

Morphun Advanced 1000 el. – Klocki konstrukcyjne

426,99 
Klocki Advanced przeznaczona są dla starszych budowniczych, zawierają mniejsze elementy. Bardziej wymagające instrukcje to godziny jeszcze ciekawszej zabawy. Klocki oczywiście pasują do wszystkich innych typów klocków Morphun i są ich uzupełnieniem.

Działania matematyczne 222 el. [dodawanie i odejmowanie]

175,99 
Zestaw zawiera elementy pozwalające na łatwe uczenie się dodawania i odejmowania. Klocki pasują do wszystkich klocków Morphun. Zestaw zawiera instrukcje. Zapakowany w wygodne plastikowe pudełko. Idealny na prezent dla uczących się działań matematycznych.

Morphun Advanced Xtra 1000 el. – Klocki konstrukcyjne

426,99 
Klocki Advanced przeznaczona są dla starszych budowniczych, zawierają mniejsze elementy. Bardziej wymagające instrukcje to godziny jeszcze ciekawszej zabawy. Klocki oczywiście pasują do wszystkich innych typów klocków Morphun i są ich uzupełnieniem.

Morphun – Duży zestaw matematyczny 350 el. – klocki edukacyjne

165,99 
Duży zestaw klocków do zajęć matematycznych: nauka liczenia, porównywanie wielkości i ilości, dodawanie i odejmowanie. Można łączyć je w dowolny sposób tworząc ciągi liczbowe i słupki. W zestawie znajduje się 16 kart pracy.

Morphun Pojazdy 280 el. – Klocki konstrukcyjne

137,99 
Ponad 280 elementów pozwalających na zbudowanie wspaniałych pojazdów. Wszystkie elementy są ruchome a koła łatwo się obracają. W zestawie oczywiście piękne kolorowe instrukcje krok po kroku. Świetny zestaw na prezent w zamykanym pudełeczku z rączką.

Morphun GearPhun Pojazdy 324 el. – Klocki konstrukcyjne

174,99 
Unikalny zestaw klocków zawierający min. aż 5 wielkości kół zębatych oraz kolorowe instrukcje krok po kroku. Ruchome elementy łatwo się łączą i rozwijają zdolności motoryczne i manualne. Duże ponad 9l plastikowe opakowanie z rączką ułatwia przechowywanie.

Morphun Starter 600 el. – Klocki konstrukcyjne

221,99 
Duży zestaw 600 kreatywnych trwałych klocków dla początkujących + kolorowe instrukcje krok po kroku budowy ciekawych modeli. Dużą zaletą są ruchome koła oraz możliwość łączenia klocków również bokami. Całość w wytrzymałym 15l zamykanym pudełku z rączką.

Morphun Super Kuferek Junior Starter 120 el.

106,99 
Kuferek Starter to idealna propozycja dla młodszych konstruktorów. Kolorowe klocki wraz z instrukcjami 1:1 zapewnią długotrwałą rozwijającą i kreatywną zabawę. Bezpieczne łączniki i ruchome elementy to zapowiedź dobrej zabawy. Zamykane pudełko z rączką.

Morphun Super Kuferek Junior 120 el.

124,99 
Nowy wyjątkowy kuferek dla małego konstruktora. 3 dwustronne instrukcje A3 krok po kroku będą świetną inspiracją do budowy pięknych i ruchomych modeli. Kolorowe klocki rozwiną dziecięcą wyobraźnie a poręczne opakowanie z rączką ułatwi przechowywanie.

Klocki Gearphun Pojazdy Box – 324 el.

165,99 
Unikalny zestaw zawierający aż 5 wielkości kół zębatych, korbkę oraz podstawę do budowania ruchomych pojazdów i konstrukcji. Wyjątkowo rozwijający zdolności motoryczne i manualne. Łączą się ze wszystkimi klockami Morphun, a dodatkowo - idealny na prezent

Klocki Morphun Łańcuchy i koła zębate Box 270 el.

155,99 
270 elementowy zestaw zawierający 5 wielkości kół zębatych oraz łańcuch do budowy ruchomych konstrukcji. W pudełku ciekawe instrukcje krok po kroku pozwalające poznać możliwości budowy różnych modeli. Całość zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko.

Klocki Morphun 100 Modeli Box – 200 el.

130,99 
Nowy ponad 200 elementowy zestaw pozwalający na zbudowanie ponad 100 unikalnych modeli z dołączonych instrukcji. Kolorowe i kreatywne klocki pozwolą na godziny długiej zabawy. Łatwo łączące się ruchome elementy rozwijają zdolności małych konstruktorów.

Klocki Morphun 7 Robotów Box – 80 el.

80,99 
Klocki typu Advanced przeznaczony dla bardziej zaawansowanych budowniczych. Dzięki załączonym instrukcjom pozwalają na zbudowanie 6 różnych modeli robotów. Poręczne kolorowe opakowanie.

Klocki Morphun 7 Pojazdów Box 80 el.

80,99 
7 wspaniałych pojazdów czeka na Ciebie! Dokładne instrukcje pozwolą bez trudu zbudować każdy z nich. Na kolorowym pudełku znajdziesz zdjęcia wszystkich. Dodatkowe instrukcje poprowadzą Cię krok po kroku i pozwolą zbudować setki innych konstrukcji.

Klocki Gearphun Rekin i Krokodyl Box – 200 el.

129,99 
Najnowszy zestaw klocków konstrukcyjnych dostępny w nowym kartonowym boxie, pozwala na zbudowanie pięknych ruchomych modeli krokodyla i rekina. Kolorowe instrukcje krok po kroku ułatwią zbudowanie każdego z modeli. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki Gearphun Rekin i Krokodyl – 200 el.

155,99 
Najnowszy zestaw klocków konstrukcyjnych pozwala na zbudowanie pięknych ruchomych modeli krokodyla i rekina. Kolorowe instrukcje krok po kroku ułatwią zbudowanie każdego z modeli. Klocki Morphun Geraphun to również nieskończenie wiele możliwości budowania