Wyświetlanie 1–16 z 78 wyników

Klocki Meli Minis Pastel Travel Box 2500 el.

183,99 
Zaprojektowane na kształt puzzli elementy bardzo łatwo się łączą w fantazyjne kompozycje. Pastelowe kolory i ciekawe możliwości układania pozwalają na długą kreatywną zabawę. W zestawie znajdują się również inspirujące instrukcje. Idealne na prezent.

Klocki konstrukcyjne Meli Basic Edu 2000 el.

364,99 
Zestaw zawiera 2000 kolorowych elementów w zamykanym plastikowym pudełku. Klocki pozwalają na budowanie ciekawych wielowymiarowych konstrukcji również przy użyciu dołączonych kolorowych instrukcji. Rozwijają u dzieci kreatywność, małą motorykę.

Klocki Meli Maxi Constructor Pink 120 el.

163,99 
Klocki Meli Maxi Constructor Pink to nowa odsłona znanych i lubianych klocków. Zestaw został wzbogacony o części konstrukcyjne pozwalające na tworzenie ruchomych budowli. Zestaw zawiera 120 elementów i będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla dziewczynki

Klocki Meli Maxi Constructor Pink 70 el.

104,99 
Klocki Meli Maxi Constructor Pink to nowa odsłona znanych i lubianych klocków. Zestaw został wzbogacony o części konstrukcyjne pozwalające na tworzenie budowli ruchomych. Zestaw zawiera 70 elementów i będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla dziewczynki.

Klocki Meli Maxi Constructor 220 el.

268,99 
Klocki Meli Maxi Constructor to nowa odsłona znanych i lubianych klocków. Zestaw został wzbogacony o części konstrukcyjne pozwalające na tworzenie konstrukcji ruchomych. Zestaw zawiera aż 220 elementów i będzie wspaniałym pomysłem na prezent.

Klocki Meli Maxi Constructor 120 el.

163,99 
Klocki Meli Maxi Constructor to nowa odsłona znanych i lubianych klocków. Zestaw został wzbogacony o części konstrukcyjne pozwalające na tworzenie konstrukcji ruchomych. Zestaw zawiera aż 120 elementów i będzie wspaniałym pomysłem na prezent.

Klocki Meli Maxi Constructor 70 el.

104,99 
Klocki Meli Maxi Constructor to nowa odsłona znanych i lubianych klocków. Zestaw został wzbogacony o części konstrukcyjne pozwalające na tworzenie konstrukcji ruchomych. Zestaw zawiera aż 70 elementów i będzie wspaniałym pomysłem na prezent.

Klocki Meli Emoti Tęcza 12 el.

39,99 
Zestaw tematyczny Tęcza składa się z 12 elementów w pastelowych barwach i 12 naklejek z różną mimika twarzy. Zestaw ten łączy się wyłącznie z klockami Meli Maxi. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki Meli Emoti Wojsko 12 el.

39,99 
Zestaw tematyczny policja składa się z 12 elementów w zielonych barwach i 12 naklejek z różną mimika twarzy. Zestaw ten łączy się wyłącznie z klockami Meli Maxi. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki Meli Emoti Straż Pożarna 12 el.

39,99 
Zestaw tematyczny policja składa się z 12 elementów w czerwonych barwach i 12 naklejek z różną mimika twarzy. Zestaw ten łączy się wyłącznie z klockami Meli Maxi. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki Meli Emoti Policja 12 el.

39,99 
Zestaw tematyczny policja składa się z 12 elementów w niebieskich barwach i 12 naklejek z różną mimika twarzy. Zestaw ten łączy się wyłącznie z klockami Meli Maxi. Przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Fantastyczny pomysł na prezent!

Klocki Meli Basic Constructor Pink 60 el.

42,99 
Czas na nowe wyzwania! Zestaw uzupełniający Meli Basic Construktor jest fantastycznym rozwiązaniem na urozmaicenie zabawy dla posiadaczy zestawów tej serii. Zestaw zawiera osie, koła i sześcioboki wszystkie w ilości 20 szt. w różnych kolorach.

Klocki Meli Basic Constructor 60 el.

42,99 
Czas na nowe wyzwania! Zestaw uzupełniający Meli Basic Construktor jest fantastycznym rozwiązaniem na urozmaicenie zabawy dla posiadaczy zestawów tej serii. Zestaw zawiera osie, koła i sześcioboki wszystkie w ilości 20 szt. w różnych kolorach.

Klocki Meli Emoti Pretty 12 szt.

39,99 
Nowość! Urozmaicenie zabawy klockami Meli Maxi, dzięki nowym elementom w formie emotikonów. Zestaw zawiera 12 elementów w kolorach dla dziewczynek i 12 naklejek z różną mimiką twarzy. Fantastyczny dodatek do budowanych konstrukcji z klocków Meli Maxi.

Klocki Meli Emoti Happy 12 szt.

39,99 
Nowość! Urozmaicenie zabawy klockami Meli Maxi, dzięki nowym elementom w formie emotikonów. Zestaw zawiera 12 elementów w podstawowych kolorach i 12 naklejek z różną mimiką twarzy. Fantastyczny dodatek do budowanych konstrukcji z klocków Meli Maxi.

Klocki Meli Maxi Pink Travel Box 230 el.

279,99 
Klocki Meli Maxi Pink nowe większe klocki konstrukcyjne w kolorach pastelowych. Klocki o wielkości 4,2 x 4,2 cm są łatwiejsze w układaniu przez młodsze dzieci. Kolorowe instrukcje dołączone do zestawu urozmaicają zabawę. Ciekawy pomysł na prezent.