Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

Mini Waffle Pastel 500 el. Klocki konstrukcyjne

310,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie.

Zestaw edukacyjny – Klocki Mini Waffle 500 EDUel.

378,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 bezpiecznych elastycznych elementów. Dodatkowo zestaw zawiera 28 rozwijających kart pracy oraz książeczkę z omówieniem. Nauka poprzez zabawę to największa zaleta tego zestawu. Kolorowe pudełeczko ułatwiające pakowanie.

Mini Waffle Wafle 500 el. Klocki konstrukcyjne

335,99 
W zestawie klocków znajduje się 500 elementów przeznaczonych dla dzieci w już wieku od 2 lat. Znany kształt ale zmniejszona wielkość i nowe ogromne możliwości budowania przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne a ich elastyczność ułatwia budowanie

Klocki Mini City Waffle Sklep 148 el.

120,99 
Tematyczny zestaw Mini City Waffle Sklep zawiera, aż 148 elementów, w tym dwie postacie, co pozwala dzieciom tworzyć własną historię zabawy. Do zestawu zosała również dołączona 34 stronnicowa instrukcja prowadząca małych budowniczych krok po kroku.

Klocki Mini Wafle – Port 248 el.

217,99 
Całkowita nowość od firmy Marioinex - Klocki Mini Wafle Port! Zestaw został wzbogacony o wiele nowych elementów, ale najważniejszymi są 4 postacie. Kupując jeden zestaw dziecko jest w stanie zbudować całe miasto i tworzyć własną historię zabawy.

Klocki Midi Koła Konstrukcyjne 120 el.

359,99 
Seria klocków Midi to nieco większa odmiana klocków Mini Wafle. Klocki Midi Wafle koła konstrukcyjne to fantastyczny pomysł na urozmaicenie zabawy, ponieważ zestaw ten łączy się z każdym innym z serii Midi Wafle. Całość zestawu liczy aż 120 elementów!

Klocki Mini Koła Konstrukcyjne 200 el.

222,99 
Nowy zestaw składający się z 200 kół konstrukcyjnych jest kompatybilny ze wszystkimi klockami z serii Marioinex Mini. Łączenie i kolekcjonowanie różnych zestawów, daje dziecku możliwość tworzenia jeszcze bardziej zaawansowanych konstrukcji.

Klocki Wafle Mix w kartonie 200 el.

276,99 
Zestaw składający się z 200 różnych elementów. W zestawie znajdziemy zarówno kształty wafle, koła, osie, postacie, jak i figurki zwierząt. Elementy dodatkowe mocno urozmaicają zabawę. Wszystko zapakowane w estetyczny, trwały karton z pokrywą i uchwytami.

Klocki Wafle Mix 200 el.

252,99 
Klocki Wafle Mix składające się z 200 elementów to klocki osiągające wymiary od 4,5 cm, aż do 22 cm. Wiele możliwości tworzenia, dzięki urozmaiceniu zestawu w elementy dodatkowe takie jak, koła, osie, figurki różnych zwierząt, czy postacie.

Klocki Wafle 170 el.

220,99 
Klocki o wymiarach 10,5 x 10,5 cm dające możliwości zbudowania wieży, domku, czy całego pałacu o naprawdę sporych gabarytach. Przez prosty sposób łączenia klocki te dają już wiele radości dwuletnim maluchom. Idealny pomysł na prezent dla małej pociechy!

Klocki Wafle w kartonie 170 el.

249,99 
Zestaw składający się z aż 170 elementów, a wszystko zapakowane w estetyczny, trwały karton z pokrywą i uchwytami. Ze 170 elementów mogą powstać niesamowite budowle. Zawsze trafiony prezent dla dziecka powyżej 2 roku życia!

Klocki Wafle Kostka 48 el.

73,99 
Nowość! Dobrze znane i lubiane klocki wafle, teraz w większym wymiarze. Możliwości budowania nie ma końca. Tworzone budowle będą naprawdę sporych gabarytów. Idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w wieku już od 2 lat.

Klocki Budowlane Cegły z kołami 30 el.

660,99 
Nowa odsłona klocków od firmy Marioinex! Wielkie klocki w kształcie cegły dają nieskończenie wiele możliwości tworzenia. Z zestawu można stworzyć zarówno domek wielkich rozmiarów, jak i jeżdżący pojazd. Idealny pomysł na prezent!

Klocki Budowlane Cegły 33 el.

658,99 
Nowa odsłona klocków od firmy Marioinex! Duże klocki budowlane w formie cegły, do tworzenia ciekawych, trwałych, dużych rozmiarów konstrukcji. Idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert 501 el.

357,99 
Nowa odsłona klocków Mini Waffle, o znacznie większych możliwościach tworzenia! Zestaw klocków Mini Waffle Konstruktor Expert został wzbogacony o nowe elementy między innymi, koła, osie, platformy, okienka, trójkąty, drabinki i wiele innych.

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert 301 el.

220,99 
Nowa odsłona klocków Mini Waffle, o znacznie większych możliwościach tworzenia! Zestaw klocków Mini Waffle Konstruktor Expert został wzbogacony o nowe elementy między innymi, koła, osie, platformy, okienka, trójkąty, drabinki i wiele innych. f