Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Instrukcje 1:1 Little Architekt Litery i Cyfry 17 szt.

47,99 
Komplet instrukcji pasujących do wszystkich zestawów z serii klocków The Little Architekt. Instrukcje w skali 1:1 - dzięki czemu dzieci podczas zabawy i nauki układają klocki bezpośrednio na instrukcjach. Wydrukowane na grubym papierze kredowym.

Little Architect – ArchiDinos 750 el. – Klocki edukacyjne

536,99 
ArchiDinos to najnowszy 750 el. zestaw australijskich klocków. Na zbudowanie czeka aż 9 różnych dinozaurów z instrukcji 1:1. Klocki świetnie nią łączą rozwijając zdolności manualne oraz dając dużo ciekawej zabawy. Całość w estetycznym plastykowym pudełku.

Little Architect – ArchiPets 630 el. – Klocki edukacyjne

463,99 
ArchiMates to 630 el. zestaw australijskich klocków do budowy zwierzątek. Klocki idealnie do siebie pasują i mają piękne kolory. Rozwijają zdolności manualne. W zestawie 8 instrukcji 1:1. ułatwiających budowanie. Całość w estetycznym plastykowym pudełku.

Klocki edukacyjne Little Architect – Litery i Cyfry 630 el.

463,99 
Klocki w kształcie cegiełek. Zestaw dla dzieci, które poznają litery i cyfry. 17 plastikowych kart pracy pozwala na zbudowanie wszystkich liter i cyfr. Na każdej karcie dokładna ilość klocków. Karty w skali 1:1 - dzieci układają klocki na kartach.

Little Architect – ArchiMates 630 el. – Klocki edukacyjne

463,99 
ArchiMates to 630 el. zestaw australijskich klocków do budowy postaci. Klocki idealnie do siebie pasują i mają piękne kolory. Całość w estetycznym plastykowym pudełku z rączką. W zestawie 12 plastikowych dwustronnych instrukcji.

Little Architect – Build a Picture 900 el. Klocki konstrukcyjne

609,99 
Zestaw australijskich klocków - cegiełek. Klocki dla małego architekta, pozwalają budować różnego typu budowle, postacie, zwierzęta. W zestawie 12 dwustronnych kart pracy z dokładną ilością klocków dla każdej budowli. Instrukcje wykonane z plastiku.