Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Klocki magnetyczne BIG Magic Cubes 68el.

353,99 
Nowość! Wielowymiarowe klocki magnetyczne łączące się w każdej płaszczyźnie teraz urozmaicone o nowe kształty. 14 różnych kształtów pozwalających na zbudowanie wielu ciekawych konstrukcji. Zestaw zawiera aż 68 elementów. Całość w plastikowym boxie.

Magical Magnet 168 el. – Klocki magnetyczne

379,99 
Magnetyczne klocki, z których można stworzyć niemal każdy pojazd. Zestaw ten zawiera 168 elementów, które można przechowywać w praktycznym pudełku. Do zestawu została dołączona instrukcja, zawierająca ciekawe pomysły na budowle.

Klocki magnetyczne BIG Magic Cubes 34el.

178,99 
Wielowymiarowe klocki magnetyczne łączące się w każdej płaszczyźnie teraz urozmaicone o nowe kształty. 14 różnych kształtów pozwalających na zbudowanie wielu ciekawych konstrukcji. Zestaw zawiera aż 34 elementy zapakowane w bawełniany woreczek z nadrukiem

Klocki Elfiki Eco Puzzle do układania 20 el.

83,99 
Idealnie nadaje do nauki w domu podczas zabawy! Zabawka pomaga w rozwoju wyobraźni dziecka, zdolności motorycznych i koncentracji. Dopasowując kolorowe elementy dzieci mogą tworzyć różne kompozycje, które pojawiają się w wyobraźni dziecka.

Klocki Elfiki Eco Sorter Magiczne figurki 5 el.

57,99 
Seria zabawek rozwijająca u dziecka wiele kluczowych umiejętności, między innymi rozróżnianie i dopasowywanie kształtów, uczy koncentracji, cierpliwości jak i spostrzegawczości. Ważnym też atutem zabawki jest bio materiał, z jakiego została wykonana.

Klocki Elfiki Eco Piramida 7 el.

70,99 
Zabawka rozwijająca zdolności manualne w przepięknych pastelowych kolorach. Edukacyjna układanka wykonana jest z bio materiału i składa się z 9 dużych elementów. Przeznaczona dla maluchów w wieku już od 12 miesięcy.

Klocki Elfiki Eco Sorter Domino 8 el.

44,99 
Świetna edukacja dla Twojego malucha już od pierwszego roku życia, która poprzez zabawę wykształci podstawowe umiejętności rozpoznawania kształtów i rozwiązywania logicznych problemów.

Klocki Elfiki Eco Sorter Domek 13 el.

75,99 
Kolorowy domek z otworami przeznaczonymi do dopasowywania klocków w odpowiednim kształcie. Ciekawa propozycja na rozwijający prezent dla dzieci już od 1 roku życia. Zabawka wykonana z bio materiałów polimerowych.

Magnetyczne kostki – Magic Magnetic Cubes 28 el.

175,99 
Mniejszy zestaw klocków magnetycznych łączących się w każdej płaszczyźnie. 7 różnych kształtów pozwalających na zbudowanie ciekawych konstrukcji. W zestawie 4 kostki (2 przezroczyste i 2 pełne) + 28 kart z instrukcjami. Całość w bawełnianym woreczku.

Klocki magnetyczne Flip&Snap 36 el.

264,99 
Magnetyczne przezroczyste klocki umożliwiające łączenie się w każdej płaszczyźnie. Wyraziste kolory i łatwość łączenia to ewidentne zalety tego nowego zestawu. Całość zapakowana w piękne kolorowe pudełko - idealne na prezent.

Mozaika edukacyjna dla młodszych dzieci

165,99 
Zestaw zawierający kolorowe elementy oraz instrukcje o zróżnicowanym poziomie trudności. Poprzez odpowiednie dobieranie kolorowych "grzybków" dziecko tworzy obrazy z dołączonych instrukcji. Estetyczna walizeczka pozwala ma łatwe przechowywanie kompletu.

Klix Cubes 312 el. – Klocki Konstrukcyjne

487,99 
Klocki Klix Cubes łączą naukę z zabawą. Sprawiają, że dziecko będzie pochłonięte układaniem, a ponadto może przy tym rozwijać swoje zdolności manualne. Klocki zawierają również koła i inne ruchome elementy pozwalające na budowanie ruchomych modeli.

3D Puzzle zwierzęta 64 el.

165,99 
Zestaw trójwymiarowych puzzli dla najmłodszych odkrywców świata. Puzzle 3D zwierzęta, pozwalają maluchom uczyć się wielu umiejętności jednocześnie - logiczne myślenie, rozpoznawanie kształtów, nazywanie kolorów i zwierząt. Doskonale rozwija motorykę.

Magical Magnet 98 el. – Klocki Magnetyczne

277,99 
Komplet klocków magnetycznych Magical Magnetic zawiera 98 elementów, z których wybudować można nietuzinkowe pojazdy. W skład zestawu wchodzi również poradnik, zawierający kolorowe ilustracje przykładowych konstrukcji.