Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Clics Roller 20w1 560 el. – Klocki konstrukcyjne

449,99 
Klocki są odpowiednie dla dzieci powyżej 4 lat. Dzieciaki mogą z nich stworzyć aż 20 różnych konstrukcji z dołączonych do zestawu dokładnych instrukcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko budowało z nich również wymyślone przez siebie modele.

Klocki Clicformers Pojazdy (10w1) 34 el.

132,99 
Rozwijaj wyobraźnię i baw się na wiele sposobów! Zestaw zawierający 34 elementy i 13 stron instrukcji umożliwia zbudowanie 10 różnych pojazdów. Dużym atutem klocków Clicformers jest możliwość łączenia ich z innymi zestawami.

Klocki Clics Tuba 132 elementy specjalne

87,99 
Zestaw zawiera 132 specjalne elementy takie jak łączniki, kratki do pojazdów, imitacje świateł i wiele innych! Już z niewielką ilością klocków możemy zbudować stabilne konstrukcje przestrzenne jak i płaskie.

Klocki Clics Tuba 150 akcesorii

87,99 
Z klockami Clics baw się i rozwijaj swoją wyobraźnię! Prosty sposób łączenia daje możliwość tworzenia płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Do zestawu dołączone są koła, z których to można zbudować jeżdżący pojazd.

CLICFORMERS Policja 7w1 72 el. – Klocki konstrukcyjne

222,99 
Klocki z nowej serii CLICFORMERS pozwalają na jeszcze lepszą zabawę dzięki nowym rodzajom klocków oraz połączeń. Zestaw zawiera instrukcje zbudowania wielu ciekawych modeli. Dodatkowo dołączone zostały kolorowe naklejki. Całość w dużym kolorowym pudełku.

CLICFORMERS Friends 3w1 74 el. – Klocki konstrukcyjne

103,99 
Ten zestaw jest wprost wymarzonym prezentem dla wszystkich dzieciaków, które uwielbiają psy oraz inne zwierzęta. Twoja pociecha szybko zbuduje z nich pieska lub kotka, który stanie się jej towarzyszem w czasie zabawy. Klocki są kolorowe i łatwo się łączą.

Clics Roller 25w1 750 el. – Klocki konstrukcyjne

553,99 
Ten ogromny zestaw klocków, na pewno spełni oczekiwania malucha, który lubi budowanie z klocków. Elementy są kolorowe, zachęcają do zabawy i prosto się ze sobą łączą. Do zestawu dołączony jest duży pojemnik na kółkach, w którym można przechowywać klocki.

Clics Roller 15w1 377 el. – Klocki konstrukcyjne

302,99 
Na pewno pierwszym co rzuca się w oczy jest ilość elementów w tym zestawie. Z pewnością mając do dyspozycji aż tyle klocków, Twoje dziecko nie będzie się nudziło. Elementy łatwo się ze sobą łączą. Klocki są zapakowane w praktyczny pojemnik na kółkach.

Clics Wiaderko 10w1 275 el. – Klocki konstrukcyjne

218,99 
Zbuduj 8 różnych modeli ze znajdujących się zestawie 275 klocków.

Clics Wiaderko 8w1 Glitter – Brokat 175 el.

137,99 
To typowo dziewczyńskie klocki :). Wskazują na to ich kolory. Ich zaletą jest to, że bardzo łatwo się ze sobą łączą i fakt, że w zestawie znajduje się aż 175 elementów. Z klocków można stworzyć pieska, pociąg lub torebkę. Mają wspaniały brokatowy połysk.

CLICFORMERS Insekty 4w1 30 el.

75,99 
Ciekawy zestaw nowych belgijskich klocków pozwalający na zbudowanie z dołączonych instrukcji 4 różnych insektów. Łatwe łączenie oraz trwałe konstrukcje to wielka zaleta. Arkusz naklejek dołączono do klocków. Zestaw zapakowany w kolorowe pudełko.

CLICFORMERS Transportowce 4w1 30 el.

97,99 
Ciekawy zestaw nowych belgijskich klocków pozwalający na zbudowanie z dołączonych instrukcji 4 różnych modeli pojazdów. Łatwe łączenie oraz trwałe konstrukcje to wielka zaleta. Arkusz naklejek dołączono do klocków. Zestaw zapakowany w kolorowe pudełko.