Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

  • Kategorie
  • Parametry
  • Zjeżdżalnie dla dzieci - Ślizgawka ogrodowa

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnia ogrodowa jest ciekawym elementem dziecięcego placu zabaw. Warto, aby odpowiednia do wieku malucha ślizgawka stanęła ogrodzie. Korzystanie z niej bowiem przynosi nie tylko mnóstwo frajdy, ale również wiele innych korzyści. Dziecko ćwiczy swoją sprawność ruchową, wyładowuje nadmiar energii oraz trenuje przełamywanie lęków i trudności, a tym samym wzmacnia poczucie własnej wartości.

Duża czy mała ślizgawka dla dzieci — która będzie lepsza na początek?

Wielu rodziców zastanawia się jaka zjeżdżalnia będzie dobra dla najmłodszych dzieci. Czy duża ślizgawka ogrodowa nie jest przypadkiem najlepszym pomysłem? Przecież nasza pociecha prędzej czy później do niej dorośnie. Na pewno warto rozważyć tego typu opcję, mając jednocześnie na uwadze, iż trzeba będzie mieć szkraba cały czas na oku podczas zabawy. Jeśli natomiast zależy nam, aby maluch czerpał jak najwięcej radości ze zjeżdżania, tymczasowa, przenośna ślizgawka dla dzieci z pewnością ucieszy 2-latka. W asortymencie sklepu Swawolnik.pl znajduje się zarówno duża zjeżdżalnia dla dzieci z długim ślizgiem, jak i mała ślizgawka ogrodowa odpowiednia dla najmłodszych użytkowników placu zabaw. Zjeżdżalnie dostępne są w wielu żywych i wesołych kolorach, zachęcających do zabawy.

Jaka zjeżdżalnia ogrodowa będzie najbezpieczniejsza?

Aktywność dzieci na placu zabaw wymaga stałej uwagi i kontroli rodziców. Drugim, ważnym aspektem jest wybieranie wyposażenia pochodzącego od sprawdzonych producentów. Każda oferowana przez nas zjeżdżalnia dla dzieci została wyprodukowana zgodnie ze standardami europejskimi i posiada wymagane certyfikaty. Każda zjeżdżalnia wykonana jest z bardzo dobrego jakościowo materiału — polietylenu HDPE, który to charakteryzuje się wysoką gęstością i odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych: wysokich i niskich temperatur, deszczu czy silnego słońca. Co ważne, ślizgawka dla dzieci nie odbarwia się pod wpływem promieniowania. Odpowiednio opracowany skład plastiku ułatwia maluchom płynny zjazd, nie powodując nieprzyjemnych otarć i odparzeń na skórze, nawet w lecie, gdy nasza pociecha ma na sobie krótkie spodenki. Poziom bezpieczeństwa dodatkowo zwiększają specjalne uchwyty, dzięki którym dziecko może wygodnie usiąść na szczycie zjeżdżalni i przygotować się do zjazdu.

Zjeżdżalnia wodna — czy to dobry zakup na lato?

Ciekawą propozycją na upalne dni jest ślizgawka wodna. Jest to specjalna zjeżdżalnia ogrodowa, którą umieszcza się na trawie, najlepiej na nieco pochyłym terenie. Następnie podłącza się do niej wodę z węża ogrodowego i w ten sposób ślizgawka jest zraszana. Dzieci mają mnóstwo frajdy, gdyż wodna zjeżdżalnia emituje fantastyczne fontanny, a materiał, z którego jest wykonana, po zmoczeniu staje się bardzo śliski, co umożliwia niezapomnianą zabawę i daje wspaniałą ochłodę.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Swawolnik.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które są wykonane niezwykle solidnie i z dbałością o szczegóły. Nasza zjeżdżalnia dla dzieci sprawi, że Państwa pociechy będą miały okazję spożytkować nieskończone pokłady energii i z pewnością wrócą domu szczęśliwe i radosne.

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci Swawolnik.pl

Zabawa to nie tylko podstawowa aktywność podejmowana przez dzieci w każdym wieku, ale także czynnik warunkujący harmonijny rozwój we wszystkich aspektach. Wybierając zabawki dla dzieci, warto zdawać sobie sprawę, że dla malucha nie jest ważne samo ukończenie jakiejś czynności, czyli jednym słowem dotarcie do celu. To my dorośli postrzegamy świat w ten sposób. Dzieci podczas zabawy chcą przede wszystkim doświadczać. Ich motywacją jest opanowanie nowej umiejętności, podejmowanie jak największej ilości prób i przetestowanie różnych możliwości rozwiązania danego problemu. A to wszystko bez przejmowania się niepowodzeniami i błędami popełnianymi po drodze. Aby umożliwić naszemu szkrabowi ciągłe ćwiczenie nowych kompetencji, należy starannie dobierać zabawki dla dzieci. Te dostosowane do wieku i upodobań malucha sprawią, że zabawa będzie sprawiała mnóstwo frajdy całej rodzinie, a nowe kompetencje dziecko nabędzie niejako przy okazji. Czyż można wyobrazić sobie lepszy i przyjemniejszy sposób nauki?

Sklep z zabawkami dla dzieci i niemowląt oferuje Państwu bogaty wybór różnego rodzaju zabawek. Znajdą się wśród nich zarówno te ponadczasowe, czyli lalki, rowery dla dzieci i maskotki, jak i wartościowe i ciekawe zabawki edukacyjne oraz bardzo atrakcyjne dla każdego dzieciaka zabawki ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu. Tutaj z pewnością każdy znajdzie idealny prezent dla swojej pociechy.

Pojazdy dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo tradycyjne rowery dla dzieci, dopasowane do wieku malucha, w tym świetny do nauki równowagi rowerek biegowy oraz idealny na początek rowerowej przygody trójkołowiec. Są też pojazdy elektryczne, jak zachwycające auto na akumulator, w którym maluch będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca. Dobrym pomysłem na prezent jest również hulajnoga lub deskorolka, także w popularnej obecnie wersji akumulatorowej. Małym fanom jazdy off road z kolei polecamy quady na akumulator lub motory dla dzieci.

Pojazdy dla dzieci pozwalają na beztroską zabawę poza domem. To spora dawka ruchu, tak potrzebna dzieciom do zachowania zdrowia i sprawności fizycznej.

Pojazdy na akumulator

Bardzo ciekawą propozycją z naszej strony są