Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Duża skrzynia ogrodowa - Najlepsze skrzynie ogrodowe wodoszczelne

Brak produktów do wyświetlenia

Duża skrzynia ogrodowa - drewniana lub plastikowa.

Duża skrzynia ogrodowa może być wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego. Jeśli masz duży ogród, skrzynie ogrodowe są idealnym rozwiązaniem do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy w ogrodzie. Oprócz wielu stylów i motywów dekoracyjnych, nasz asortyment obejmuje praktyczne modele z kółkami. Dzięki temu można łatwo przemieszczać ciężkie przedmioty, takie jak ziemia, żwir lub pnie. Duża skrzynie ogrodowe mają wiele rodzajów uchwytów, dzięki czemu można je łatwo przechylać, aby uzyskać dostęp do ich zawartości. W naszym asortymencie znajdziesz praktyczne modele na dwóch kółkach, jak również duże skrzynie ogrodowe, które posiadają jedynie uchwyt.

Jaką wybrać odpowiednią dużą skrzynię ogrodową?

Oprócz wielkości, ważne jest, aby wziąć pod uwagę trwałość i wytrzymałość dużej skrzyni ogrodowej. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach. Jeśli chcesz mieć tylko jedną skrzynię do przechowywania sprzętu ogrodowego, wybierz dużą skrzynię ogrodową z kółkami, ponieważ ułatwia to przemieszczanie skrzyni, gdziekolwiek jej potrzebujesz. Ale jeśli chcesz mieć kilka skrzyń, ale jeśli nie chcesz ich sam pchać, kup duże skrzynie ogrodowe z dwoma kółkami i uchwytem. Większe modele mogą pomieścić do 420 litrów ziemi. W ten sposób można łatwo przechowywać dużą ilość ziemi, a także wiele innych rzeczy.

Jakiej wielkości mogą być skrzynie ogrodowe?

Duże skrzynie ogrodowe dostępne są w kilku rozmiarach. Najmniejszy model ma około jednego metra wysokości, 70 cm szerokości i 50 cm głębokości (ok. 35 litrów). Większe modele skrzyń ogrodowych mają wymiary 121 x 65 x 55 centymetrów i mogą pomieścić nawet 420 litrów.

Do czego właściwie służy duża skrzynia ogrodowa?

W zależności od wariantu i wielkości, duża skrzynia ogrodowa może służyć jako schowek na narzędzia ogrodowe, jako piaskownica dla dzieci, jako donica lub jako skrzynia dekoracyjna. Jeśli chcesz mieć tylko jedną małą skrzynię ogrodową do przechowywania narzędzi ogrodowych, wybierz model, który można łatwo przemieszczać. Większe modele świetnie nadają się również do budowy piaskownic lub jako atrakcyjna skrzynia do przechowywania ziemi, kłód lub podobnych przedmiotów. Duże skrzynie ogrodowe z dwoma kółkami i uchwytami są idealne, jeśli potrzebujesz kilku skrzyń, ale nie chcesz ich samemu przemieszczać.

Jakie skrzynie ogrodowe oferujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych rodzajów skrzyń ogrodowych. Niektóre z nich są wykonane z litego drewna, inne to formowane kostki z tworzywa sztucznego. W zależności od wariantu mogą Państwo wybierać spośród kilku stylów, kolorów i motywów dekoracyjnych. Dostępne są również skrzynie ogrodowe w różnych rozmiarach, z kółkami lub bez. Duże skrzynie ogrodowe na dwóch kółkach mają stabilną belkę środkową, która stabilizuje skrzynię. Skrzynie ogrodowe na kółkach można z łatwością przesuwać po równych powierzchniach, takich jak trawniki, piasek czy żwir, co sprawia, że są idealne do przechowywania nieporęcznych przedmiotów, takich jak ziemia.