Płatności Online

Przelew, Blik, Karta

30 dni

Na zwrot

30 dni

Na zwrot

 • Kategorie
 • Szukaj
 • Lampka na biurko dla chłopca - Najlepsze lampki dla chłopca

Dlaczego dobra lampka na biurko dla chłopca jest tak ważna?

Normalną praktyką stało się kupowanie przez rodziców lampki na biurko. Jest to doskonały pomysł - przede wszystkim dlatego, że zapewnia chłopcu dobre samopoczucie i zdrowie, pomaga mu lepiej skupić się na odrabianiu lekcji, pozwala na efektywniejszą naukę i z pewnością wpływa na stan psychiczny ucznia. Osobnym trendem są lampki na biurko dla chłopca, o których nie można zapomnieć w swojej ofercie. Liczba modeli i producentów w tej kategorii jest tak duża, że dokonanie wyboru może być trudne. Dodatkowo lampka na biurko dla chłopca różni się nie tylko formą i kolorem, ale także przeznaczeniem. Istnieją lampki dla chłopca nocne, które służą jako dodatkowe źródło światła do czytania książek lub opowiadania bajek w nocy.

Lampka biurkowa LED czy halogen – czyli jakie źródło światła do lampki biurkowej dla chłopca?

Istnieją dwa podstawowe rodzaje lampek na biurko do pokoju chłopięcego: LED i lampy halogenowe. Lampka na biurko dla chłopca halogenowa jest częściej używana do oświetlania biurka, ale ma ona pewne wady w porównaniu z diodami LED. Z tego powodu należy unikać lampek halogenowych przy zakupie lampki nocnej lub lampki na biurko dla chłopca. Podstawowymi wadami lampek halogenowych są:

 • wysokie zużycie energii
 • emisja ciepła
 • krótsza żywotność

Lampka na biurko dla chłopca LED, w przeciwieństwie do halogenowej chłopięcej lampki nocnej lub lampki biurkowej ma znaczące zalety:

Jak wybrać odpowiednią lampkę na biurko dla chłopca?

Wybierając lampkę na biurko dla chłopca należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Taka lampka powinna być:

 • solidna i niezawodna
 • kidproof, czyli całkowicie bezpieczna dla dziecka (bez możliwości stłuczenia szkła itp.)
 • posiadać regulowane ramię
 • mieć właściwości energooszczędne
 • zapewniać wystarczające natężenie światła

Poza względami bezpieczeństwa, ważne jest, aby kupić coś, co spodoba się Twojemu dziecku. Kolor, design, funkcjonalność to główne kryteria najlepszej lampki na biurko dla chłopca.

Jakie dodatkowe funkcje może mieć lampka na biurko dla chłopca?

Istnieje kilka dodatkowych funkcji, które pomagają uczynić lampkę na biurko dla chłopca bardziej interesującą. Można do nich zaliczyć:

 • obrotowa głowica - dzięki niej można regulować kąt świecenia
 • wskaźniki LED
 • tryb odtwarzania muzyki
 • możliwość czytania przy pośrednim źródle światła od dołu (aby nie razić oczu).

Dodatkowym wyposażeniem lampki na biurko dla chłopca może być portu USB do ładowania telefonu czy tabletu. Lampka na biurko dla chłopca z portami ładowania jest szczególnie praktyczna w nowoczesnym pokoju chłopięcym, w którym zazwyczaj dominują urządzenia elektroniczne. Lampka biurkowa dla chłopca pełni ważną rolę w życiu każdego dziecka: pomaga w odrabianiu lekcji, a jednocześnie dzięki ciepłemu światłu pomaga dzieciom czuć się bezpiecznie. Dlatego ważne jest, aby wybrać lampkę na biurko dla chłopca, która będzie praktyczna i funkcjonalna w dłuższej perspektywie.

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci Swawolnik.pl

Zabawa to nie tylko podstawowa aktywność podejmowana przez dzieci w każdym wieku, ale także czynnik warunkujący harmonijny rozwój we wszystkich aspektach. Wybierając zabawki dla dzieci, warto zdawać sobie sprawę, że dla malucha nie jest ważne samo ukończenie jakiejś czynności, czyli jednym słowem dotarcie do celu. To my dorośli postrzegamy świat w ten sposób. Dzieci podczas zabawy chcą przede wszystkim doświadczać. Ich motywacją jest opanowanie nowej umiejętności, podejmowanie jak największej ilości prób i przetestowanie różnych możliwości rozwiązania danego problemu. A to wszystko bez przejmowania się niepowodzeniami i błędami popełnianymi po drodze. Aby umożliwić naszemu szkrabowi ciągłe ćwiczenie nowych kompetencji, należy starannie dobierać zabawki dla dzieci. Te dostosowane do wieku i upodobań malucha sprawią, że zabawa będzie sprawiała mnóstwo frajdy całej rodzinie, a nowe kompetencje dziecko nabędzie niejako przy okazji. Czyż można wyobrazić sobie lepszy i przyjemniejszy sposób nauki?

Sklep z zabawkami dla dzieci i niemowląt oferuje Państwu bogaty wybór różnego rodzaju zabawek. Znajdą się wśród nich zarówno te ponadczasowe, czyli lalki, rowery dla dzieci i maskotki, jak i wartościowe i ciekawe zabawki edukacyjne oraz bardzo atrakcyjne dla każdego dzieciaka zabawki ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu. Tutaj z pewnością każdy znajdzie idealny prezent dla swojej pociechy.

Pojazdy dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo tradycyjne rowery dla dzieci, dopasowane do wieku malucha,